Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на опрема за кампување и активности на отворено


Подгответе се за уживање во природа! Во оваа категорија на Пазар3.мк се продава најразлична опрема за кампување и активности во природа. Се продаваат шатори и вреќи за спиење, ранци за планинарење, облека, обувки, пластични столици, двоглед, GPS и многу друго.
Доколку обожавате да кампувате, планинарите или едноставно да уживате во активности надвор, на отворено, во природа, подгответе се соодветно за надворешните услови. Опрема за кампување и разни активности на отворено, по одлични цени, може да набавите преку Пазар3.мк.Оваа категорија "Кампување и Природни активности" ги вклучува сите огласи за продажба на секаков вид на опрема за активности на отворено. Тука се продаваат шатори за кампување, јакни, панталони и друга облека за кампување, спортски ранец, двоглед, чизми за планинарење, вреќи за спиење, камперско плакарче, столици на расклопување, чадори, GPS и многу друго.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации