Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на спортска опрема за секаков спорт и намена!

Оваа категорија е наменета за секој оној кој што сака да направи продажба на спортска опрема од било каква природа, и за било која намена, почнувајќи од фитнес опрема, опрема за кампување, риболовна опрема, па се до ро скејтборди и ролери за деца/ролери за возрасни на брз и ефикасен начин!Доколку поседувате ваква опрема, и сакате брза продажба на спортска опрема по цени кои вам Ви одговараат, тогаш Вие сте на вистинското место, бидејќи тука ќе можете да го сторите тоа со само еден клик на алатката за објавување на огласи!

27 мај 18:26
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bazen INTEX ULTRA XTR FRAME SET (5.49m x 1.32m)

30 000 МКД


Вчера 15:54 Велосипеди  ·  BMX  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Detski tocak, velosiped

900 МКД Намалена цена

Вчера 14:35
Линк
Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Specialized  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Detski velosiped

6 000 МКД

Вчера 14:34 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Alpina  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Velosiped - ALPINA Helium fs disc

150 ЕУР

Вчера 13:22 Велосипеди  ·  Друга марка  ·   ·  Скопjе  ·  Аеродром

Detski velosiped

3 500 МКД

Вчера 02:47 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Specialized Vita Road Bike

18 000 МКД Намалена цена

Вчера 02:47 Велосипеди  ·  BMX  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

BMX GT

120 ЕУР

Вчера 02:47 Фитнес/Вежбање  ·  Ресен

Nike air zoom next patiki za trcanje

140 ЕУР

Вчера 02:47 Фитнес/Вежбање  ·  Скопjе  ·  Карпош

In Body 230 вага

3 000 ЕУР Намалена цена

Вчера 02:45 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Elektricen Velosiped

45 000 МКД Намалена цена

27 мај 23:58 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Elektricen velosiped

750 ЕУР

27 мај 22:09 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Detski tocak 20“

5 500 МКД

27 мај 18:26
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bazen INTEX ULTRA XTR FRAME SET (5.49m x 1.32m)

30 000 МКД

27 мај 10:47 Фитнес/Вежбање  ·  Скопjе  ·  Центар

Vibroshaper

10 000 МКД

27 мај 03:03 Фитнес/Вежбање  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Orbitrek platinum

4 500 МКД

26 мај 22:57 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Specialized  ·  Виница

Велосипед

850 ЕУР

26 мај 18:09 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Velosiped

24 000 МКД

26 мај 15:07 Фитнес/Вежбање  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ednoracni tegovi 2X12.5KG

3 000 МКД

25 мај 16:09 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Rider  ·  Скопjе  ·  Карпош

Итно продавам Велосипед за деца број 20

4 500 МКД

24 мај 17:17
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

ДЕТСКИ ТРОТИНЕТ COOLWHELLS

3 000 МКД

23 мај 23:20 Фитнес/Вежбање  ·  Гевгелиjа  ·  Богданци

Garmin Forerunner 245 music

12 000 МКД Намалена цена

23 мај 13:22 Велосипеди  ·  Max  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Detski velosiped

4 000 МКД

23 мај 10:49 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Bianci  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

DETSKI VELOSIPED

3 999 МКД

22 мај 18:45 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Rider  ·  Гостивар

Rider Tocak

4 000 МКД

22 мај 15:34 Фитнес/Вежбање  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Total gym 1000 i orbitrek socuvani kako novi

22 мај 10:59 Зимски/Водени спортови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ski simulator

750 ЕУР

Како да објавите оглас кој што ќе Ви вети сигурна продажба на спортска опрема?


Внимавајте на уредувањето - секогаш настојувајте да објавите огласи за продажба на спортска опрема кои што се читливи, и разбирливи почнувајќи од самиот наслов, главниот дел па се до крајот на огласот.


На пример - "продажба на спортска опрема" може да биде ваш наслов, но, тоа не треба да значи дека целиот оглас треба исклучиво да се состои само од "продажба на спортска опрема".


Наместо тоа, во главниот дел наведете повеќе информации за каква опрема се работи - фитнес опрема, опрема за кампување, риболовна опрема, опрема за вежбање ( тегови, справи за вежбање и тн), копачки за фудбал/патики за кошарка и тн, состојба а во завршниот дел наведете го вашиот телефонски број.


Поставете цена - во зависност од тоа дали сакате да направите продажба на спортска опрема во нова или пак половна состојба, поставете ја цената во главниот дел на огласот, бидејќи луѓето би имале подобра претстава дали нивниот буџет може да си ја дозволи цената на онаа спортска опрема која ја нудите.


Фотографирајте - без разлика дали продавате ролери за возрасни, трски за риболов, опрема за кампување, зимска опрема за скијање, или пак исклучиво само за продажба на спортска опрема, секогаш прикачете фотографија во вашите огласи.


Зошто? Бидејќи во споредба со оние огласи кои немаат слика, тие кои имаат, се значително поатрактивни за читање, бидејќи купувачите веќе имаат претстава за состојбата, и за какви производи станува збор.Како Пазар3 може да Ви го олесни процесот на продажба на спортска опрема?


Неверојатна побарувачка - огромен број на купувачи се секогаш спремни да прочитаат огласи во која се нуди продажба на спортска опрема, а воедно, оваа категорија е една најпопуларните бидејќи огласите се многубројни.Тоа значи дека онаа фитнес опрема која ја нудите, опрема за кампување, опрема за вежбање, зимска опрема за скијање, ролери, патики и се останато ќе можете да ја продадете многу побрзо отколку решението да го барате социјалните медиуми или пак на другите сајтови од овој тип.Одлична посетеност - за да имате успешна продажба на спортска опрема, потребно е да бидете контактирани од многубројни купувачи и од заинтересирани лица, така?


Тоа ќе Ви биде овозможено на Пазар3, бидејќи над 70 000 посетители на дневно ниво го посетуваат нашиот сајт, а воедно, дом сме и на многубројни купувачи кои што би сакале да одберат спортска опрема за секоја намена!


Популарен веб сајт - она по кое што се истакнува Пазар3 од останатите сајтови е токму тоа што важи за најголемиот и најпопуларен огласувачко-купопродажен сајт во државата, во кој што ќе можете да направите продажба на спортска опрема, но и на се останато - живеалишта, возила, инвентар за вашиот дом и семејство, електроника, па се до она што вклучува под спорт и рекреација.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации