Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Спорт и рекреација | Спортска опрема и Природни активности | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Спортска опрема и Природни активности,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Спортска опрема и Природни активности | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 апр. 19:07 Ролерки и Скејтборди  ·  Охрид

Ролери

1 800 МКД

09 апр. 05:18 Велосипеди  ·  Connect  ·  Drug model  ·  Охрид

Prodavam tocak

4 500 МКД

08 апр. 15:32 Велосипеди  ·  Connect  ·  Drug model  ·  Охрид

Prodavam tocak 4500

4 500 МКД

29 фев. 20:24 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Se prodava velosiped Koga Miyata

430 ЕУР

23 фев. 14:04 Претпријатие Велосипеди  ·  Cube  ·  Acid  ·  Охрид

Prodavam CUBE 2022 29ka

690 ЕУР

20 фев. 13:12 Спортови со топка  ·  Охрид

ПИНГ ПОНГ МАСА

14 500 МКД

21 ноем. 14:58 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Tocak

13 окт. 22:08 Велосипеди  ·  Scott  ·  Voltage  ·  Охрид

Се продава

7 000 МКД

03 окт. 19:33 Друго  ·  Охрид

Paintball oprema

18 септ. 09:32 Спортови со топка  ·  Охрид

Patiki za fudbal Adidas Pure 4 IN

2 200 МКД

16 септ. 11:33 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Polar Mirage  ·  Охрид

Se prodavaat tri velosipedi

2 000 МКД

06 септ. 01:58 Спортови со топка  ·  Охрид

ПИНГ ПОНГ МАСА

14 500 МКД

04 септ. 21:29 Друго  ·  Охрид

Снукер маса и опрема

4 300 ЕУР

31 авг. 14:24 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Gradski velosiped kako nov

5 000 МКД

25 авг. 15:25 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Ideal Megisto 2022

25 000 МКД

10 авг. 15:30 Кампување и Природни активности  ·  Охрид

Kajak

200 ЕУР

23 јул. 11:38 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Capriolo  ·  Охрид

Se prodavaat 2 velosipedi. Dvete se kako novi.

20 000 МКД

10 јул. 10:49 Велосипеди  ·  Max  ·  Drug model  ·  Охрид

Nov Tocak Max Cruiser

10 000 МКД

08 јун. 18:28 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

se prodavaat

1 ЕУР

05 јун. 14:10 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

нов карго велосипед трицикл

28 000 МКД

03 јун. 15:28 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Velosipedi na turkanje za mali deca

2 500 МКД

11 мај 07:11 Фитнес/Вежбање  ·  Охрид

Oprema za vezbanje

28 мар. 16:37 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Velosiped Shimano 26'

170 ЕУР

17 мар. 22:58 Фитнес/Вежбање  ·  Охрид

Prodavam Daska za vezbanje

10 мар. 13:55 Лов/Стрелаштво и Риболов  ·  Охрид

Lovecka puska

500 ЕУР

16 фев. 13:42 Лов/Стрелаштво и Риболов  ·  Охрид

Lovno oruzje

10 јан. 11:44 Велосипеди  ·  Trek  ·  Drug model  ·  Охрид

Holandski velosipedi

9 000 МКД

06 јан. 19:25 Фитнес/Вежбање  ·  Охрид

Боксерска вреќа

26 ноем. 07:59 Спортови со топка  ·  Охрид

Kopacki adidas

2 500 МКД

03 ноем. 22:51 Велосипеди  ·  Cross  ·  Drug model  ·  Охрид

Велосипед

5 000 МКД

27 окт. 11:48 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Biser  ·  Охрид

Велосипед biser

5 000 МКД

26 окт. 21:50 Друго  ·  Охрид

Даски -СУП Пумпи

700 МКД

22 окт. 17:29 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Itno se prodava

150 ЕУР

24 авг. 01:57 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Detski velosiped Hoppel tigra 16-trkalo

2 500 МКД

13 авг. 18:54 Друго  ·  Охрид

Se prodava biljard 7ft

25 000 МКД

11 авг. 19:25 Фитнес/Вежбање  ·  Охрид

Nov orbitrek

10 000 МКД

02 авг. 19:41 Друго  ·  Охрид

Trampolina

13 000 МКД

30 јул. 11:29 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Se prodava

20 ЕУР

30 јул. 11:26 Зимски/Водени спортови  ·  Охрид

SUP Daski 3.2m nosivost 130 kg

300 ЕУР

30 јул. 11:26 Зимски/Водени спортови  ·  Охрид

SUP Daski 3.2m

300 ЕУР

21 јул. 23:52 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Se prodava

20 ЕУР

17 јул. 13:18 Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Velosiped Ferrinin Beverly City 28'' 2019

200 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Спортска опрема и Природни активности на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Спортска опрема и Природни активности | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации