Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Daewoo | Musso

10 јан. 22:12 ,

Daewoo Musso 2.9 dizel

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
10 ноем. 13:12 , ,

Daewoo Musso TD 2.9 motor od mercedes

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
06 ноем. 15:22 ,

Daewoo Musso 2.9 TD

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток