Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Dodge | Stealth

26 јул. 10:53 ,

Dodge Stealth TWIN TURBO -97 MOZNA ZAMENA

11 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток