Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Fiat | Tipo | Pazar3

18 септ. 12:23 Автомобили , Куманово

Fiat Tipo 1.4

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 95 000 - 99 999
23 септ. 12:51 Автомобили , Куманово

Fiat Tipo registrirano itno

Година: 1995
Километража: 20 000 - 24 999
16 јан. 08:01 Автомобили , Куманово

Fiat Tipo

14 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 50 000 - 54 999
02 јул. 20:18 Автомобили , Куманово

Fiat Tipo -95

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 22:56 Автомобили , Куманово

Fiat Tipo -95

1 200 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
30 ноем. 11:11 Автомобили , Куманово

Fiat Tipo 1.4 ie -93

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток