Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Jaguar | X-Type

Вчера 09:29 ,

Jaguar X-Type 2.0d

4 490 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
31 јул. 11:03 Претпријатие , ,

Jaguar X-Type 2.2 dizel -08 Avto M&S

5 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
30 јан. 15:51 ,

Jaguar X-Type 2.0D Executive

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
22 јан. 19:35 ,

JAGUAR X-TUPE 2.2

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
23 септ. 18:00 ,

Jaguar X-Type

5 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
29 авг. 15:05 , ,

JAGUAR X-TYPE SPORT D -06

1 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг. 15:10 , ,

Jaguar X-type 2.1 v6 benzin/plin

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
11 јул. 19:40 , ,

JAGUAR X-TYPE 2.0 TDI

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
04 јул. 17:53 , ,

Jaguar X-Type 4x4 -03

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 21:58 , ,

Jaguar X-Type 2003v

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 15:43 ,

Jaguar X-Type

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
22 окт. 13:56 , ,

Jaguar X Type Benzin-Plin 183000 km 156hp

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
17 септ. 22:10 ,

Jaguar X-type

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
10 авг. 14:37 , ,

Jaguar X-Type

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
08 јул. 16:31 ,

Jaguar X-Type

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
27 фев. 10:39 , ,

JAGUAR 2.0 D X-TIPE

6 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
20 ноем. 22:10 ,

Jaguar X-Type

6 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
21 јул. 20:44 ,

Jaguar X-Type

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
31 мај 10:03 ,

Jagur X-Type moze i zamena za kombe

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 фев. 16:55 ,

Jaguar X-Type 2.0d

5 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
21 јан. 16:00 ,

JAGUAR X-Type 2.2 diesel

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 18:50 , ,

JAGUAR 3.O V6 SPORT MOZE I ZAMENA

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
31 јул. 20:15 ,

Jaguar X-Type -04

2 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
20 јул. 13:21 ,

Jaguar X-Type -02

5 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
12 јул. 18:18 Претпријатие ,

JAGUAR X-Type 2.0D INDIVUDUAL -04

6 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
12 мај 16:59 ,

Jaguar X-Type 2.2 d -06

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
23 фев. 15:49 ,

JAGUAR X-TYPE -04

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
Кон почеток