Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Kia | Picanto | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


10 окт. 19:10 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

KIA PICANTO PRV SOPSTVENIK

2 890 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
07 окт. 13:12 Автомобили , Скопjе , Бутел

Kia Picanto 1.0 -09 Benzin so klima

3 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
19 септ. 23:13 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Picanto

2 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
11 авг. 19:09 Автомобили , Скопjе , Карпош

KIA PICANTO EX kako novo

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
25 јул. 15:32 Автомобили , Скопjе , Илинден

Kia Picanto

2 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
10 апр. 14:33 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Picanto

2 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
09 окт. 12:53 Автомобили , Скопjе , Аеродром

KIA PICANTO

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 45 000 - 49 999
07 авг. 08:18 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Kia Picanto prv sopstvenik

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 60 000 - 64 999
Кон почеток