Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Возила | Автомобили | Lancia | MUSA

10 апр. 16:05 ,

LANCIA MUSA 1.9 JTD 101PS MultiJet zamena-05

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток