Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Lancia

Dedra , 18
Delta , 28
Kappa , 18
Lybra , 31
MUSA , 25
Phedra , 19
Thema , 5
Thesis , 9
Ypsilon , 74
Zeta , 4

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Lancia | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 апр. 12:07 Автомобили  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Куманово

Se prodava Lancia MUSA 1.3JTD

2 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 08:23 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Скопjе  ·  Бутел

Lancia Delta 1.4i

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 13:08 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Thema  ·  Тетово

LANCIA THEMA 3.0 CRD 176kw AVTOMATIK 2013god. "AVTOCENTAR"

20 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
03 апр. 10:55 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Охрид

Lancia Delta 1.6htdm 120ks koza led 2010 MT Auto

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
04 мар. 13:41 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lancia Delta 1.4i 150KS

5 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
21 јан. 18:40 Автомобили  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Тетово  ·  Теарце

Lancia Lybra 2.4 JTD

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
20 јан. 20:09 Автомобили  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Струмица

Lancia Ypilsilon 2006 benzin 1.4

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
15 дек. 07:57 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Куманово

Lancia Delta 1,6 multijet dizel mk tabli

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
17 ноем. 15:56 Автомобили  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Скопjе  ·  Бутел

Lancia Ypsilon 2006 itno

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
25 окт. 09:25 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Скопjе  ·  Бутел

EXTRA LANCIA DELTA 1.6 M-JET 2013 EVTINO

5 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
18 окт. 18:13 Автомобили  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Lancia Musa

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
22 септ. 01:18 Автомобили  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Lancia Ypsilon 93

750 ЕУР

Година: 1993
Километража: 100 000 - 109 999
21 јул. 12:16 Автомобили  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Скопjе  ·  Карпош

LANCIA.MUSA.1.3.MULTIJET 06.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

2 999 ЕУР

05 јул. 08:42 Автомобили  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Скопjе  ·  Чаир

Lancia Musa 1.9 Udrena

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
09 мар. 08:16 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Ресен

Lancia Delta 2,0 165ks vo odlicna sostojba

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 13:59 Автомобили  ·  Lancia  ·  Dedra  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava LANCIA DEBRA - dizel

1 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
16 фев. 10:47 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Скопjе  ·  Центар

Lancia Delta makedonska prv gazda

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
23 јан. 13:43 Автомобили  ·  Lancia  ·  Phedra  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Zamena za pomala kola

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
20 јан. 11:38 Автомобили  ·  Lancia  ·  Phedra  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Zamena za pomala kola

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
05 дек. 13:30 Автомобили  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Lancia Ypsilon

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 5 000 - 9 999
19 ноем. 20:30 Автомобили  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Скопjе  ·  Центар

Lancia Ypsilon 2007 1.3 dizel

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 23:54 Автомобили  ·  Lancia  ·  Thema  ·  Гостивар

Lancia Thema Platinum Chrysler 300 SRT Edition

Година: 2013
Километража: 35 000 - 39 999
03 ноем. 10:32 Автомобили  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lancia Ypsilon

1 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 14:50 Автомобили  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Скопjе  ·  Бутел

LANCIA Y 1.2

750 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 19:22 Автомобили  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVA LANCIA

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
29 авг. 18:47 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Струмица

Lancia Delta 1.6 diesel

6 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
27 авг. 16:41 Автомобили  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

LANCIA YPSILON 1.2

2 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
06 авг. 20:55 Автомобили  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Делчево

Lancia Lybra 1.9 jtd

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 16:06 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Струмица

Lancia Delta 1.6 MultiJet 120Ks| 2009/10 Lux oprema Led

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 14:56 Автомобили  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Охрид

Lancia Lybra 1.8

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
07 јул. 01:49 Автомобили  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Неготино

Lancia Lybra 2.4 JTD

600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
16 јун. 20:14 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Кочани

Lancia Delta

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 23:10 Автомобили  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Hitno

650 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
14 мар. 11:29 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Скопjе  ·  Центар

Lancia Delta Full-2009/08 lux 6brzini Multijet

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
26 јан. 19:58 Автомобили  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Lancia Ypsilon 2004

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
26 јан. 18:25 Автомобили  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Lancia Ypsilon 2004

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
31 дек. 13:23 Автомобили  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Струга

Lancia Ypsilon 2006 dizel

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 21:33 Автомобили  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lancia Ypsilon 1.2 full oprema

1 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
30 ноем. 08:37 Автомобили  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Куманово

Lancia Musa 1.9 JTD

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 21:02 Автомобили  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Тетово

LANCIA MUSA PLATINIUM PANORAMA

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
30 авг. 22:30 Автомобили  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Тетово

LANCIA MUSA 1.9 multijet PANORAMA

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
30 авг. 22:30 Автомобили  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Тетово

LANCIA MUSA 1,9 MULTIJET PANORAMA

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
29 авг. 21:17 Автомобили  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Hitno

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 11:44 Автомобили  ·  Lancia  ·  Dedra  ·  Велес

Se prodava

500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
13 јул. 13:24 Автомобили  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Кавадарци

Lancia Ypsilon 2006 dizel

2 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 00:11 Автомобили  ·  Lancia  ·  Phedra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

LANCIA PHEDRA

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 23:32 Автомобили  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Тетово

Lancia Musa 1.3 automatic

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
17 мај 17:23 Автомобили  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Кавадарци

Lancia Ypsilon 40kw 1998 registriran

750 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
27 мар. 20:06 Автомобили  ·  Lancia  ·  Ypsilon  ·  Струмица

Lancia Ypsilon dizel 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
20 јан. 15:38 Автомобили  ·  Lancia  ·  Kappa  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Lancia Kappa -96

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Lancia | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации