Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Maserati | Quattroporte

27 ноем. 12:44 , ,

Maserati Quattroporte Evoluzione 2 3.2L 417KS

Година: 1998
Километража: 60 000 - 64 999
Кон почеток