Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Renault | Scenic | Pazar3

01 авг. 13:58 Автомобили , Струмица , Василево

Renault Scenic 1.9 DCI

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
Кон почеток