Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 мај 11:25 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  IMT  ·  539  ·  Струмица  ·  Василево

Imt 539

21 апр. 02:55 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Струмица  ·  Василево

Terensko vozilo

11 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 80 000 - 84 999
18 апр. 08:53 Куќи/Вили  ·  Струмица  ·  Василево

Куќа во Владевци

Број на соби: 4
17 апр. 14:04 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица  ·  Василево

PLAC I NIVA VO DOBREJCI STRUMICA

06 апр. 18:27 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица  ·  Василево

Niva vo angelci Strumica

1 ЕУР

04 апр. 22:12 Автомобили  ·  Audi  ·  A8  ·  Струмица  ·  Василево

Audi A8 LONG 3.0 Quattro

24 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
26 мар. 16:07 Друго  ·  Струмица  ·  Василево

Sardeli Kaliopi

50 МКД

18 мар. 20:11 Автомобили  ·  BMW  ·  316  ·  Струмица  ·  Василево

Se prodava BMW

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
16 мар. 16:28 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Струмица  ·  Василево

Se prodava Citroen C3 exclusive

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 14:51 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Galaxy S9  ·  Струмица  ·  Василево

Samsung s9

120 ЕУР

13 мар. 14:47 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 mini  ·  Струмица  ·  Василево

Iphone 12 mini

220 ЕУР

06 мар. 23:03 Куќи/Вили  ·  Струмица  ·  Василево

Kuka vo Vasilevo Strumica

120 000 ЕУР

Број на соби: 8
06 мар. 23:27 Куќи/Вили  ·  Струмица  ·  Василево

Kuka vo Vasilevo Strumica

120 000 ЕУР

Број на соби: 6
28 фев. 21:57 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струмица  ·  Василево

Opel astra h 2006 1.7

1 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
19 фев. 01:12 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Струмица  ·  Василево

Acer Aspire 5733 2012

4 000 МКД

19 фев. 00:51 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Redmi 9A  ·  Струмица  ·  Василево

Xiaomi Redmi 9A 2020

3 500 МКД

31 дек. 13:24 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Струмица  ·  Василево

Skoda Superb 2.5 tdi 165 ks -04

4 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
03 ноем. 11:18 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Струмица  ·  Василево

Se izdava Dukan 180 m2 vo Vasilevo

1 ЕУР / месечно

15 окт. 10:28 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица  ·  Василево

PRODAVAM PLAC I NIVA VO DOBREJCI STRUMICA

21 септ. 08:08 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Струмица  ·  Василево

Ford Mondeo 1996 benzin plin

1 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
18 авг. 21:57 Моторцикли (над 50cc)  ·  Honda  ·  CBR  ·  Струмица  ·  Василево

honda cbr 1000 rr 2006

4 500 ЕУР

18 авг. 21:57 Моторцикли (над 50cc)  ·  Спортски  ·  Honda  ·  CBR  ·  Струмица  ·  Василево

Honda CBR 1000rr 2006

4 500 ЕУР

18 авг. 21:57 Оштетени возила (за делови)  ·  Струмица  ·  Василево

Preden Branik za BMW e90

12 000 МКД

18 авг. 21:57 Моторцикли (над 50cc)  ·  Спортски  ·  Honda  ·  CBR  ·  Струмица  ·  Василево

Honda CBR 1000rr 2006

4 500 ЕУР

13 авг. 11:39 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица  ·  Василево

Plac

25 000 ЕУР

11 јул. 16:47 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Струмица  ·  Василево

OPEL ASTRA H 1.9

3 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 11:24 Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Струмица  ·  Василево

BMW 116i

5 000 МКД

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 18:46 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Струмица  ·  Василево

Bishon Frise

300 ЕУР

03 фев. 17:13 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица  ·  Василево

Се продава нива

4 000 ЕУР

23 јан. 13:47 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица  ·  Василево

Нива

22 јан. 13:12 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица  ·  Василево

Niva Dukandzik

6 000 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации