Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Rover | 25 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


26 септ. 13:54 Автомобили , Скопjе , Скопје

ROVER 25 vo ODLICNA SOSTOJBA

2 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 85 000 - 89 999
03 јан. 15:26 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Rover 25 1.4

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 23:03 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Rover 25

1 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
25 авг. 15:32 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Rover 25

850 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
13 авг. 23:22 Автомобили , Скопjе , Карпош

Rover 25

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
25 окт. 20:54 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Rover 25 76KW 103 ks 1.4

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток