Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Возила | Автомобили | Rover | 414

10 дек. 22:48 ,

Rover 414 so atestiran plin lobato injeksn

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 12:41 ,

Rover 414si atestiran plin lobato

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 13:51 , ,

Rover 414 1.4 -97

570 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
29 јан. 19:58 ,

Rover 414 i 1.4 benzin -97

1 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток