Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Rover | 600

20 септ. 16:16 ,

Rover 600

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 120 000 - 129 999
10 јул. 19:49 , ,

Rover 600 -98

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
14 јун. 19:39 ,

Rover 600 -98

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
25 апр. 14:07 ,

Rover 600 -97 vo odlicna sostojba

1 450 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток