Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Ssangyong | REXTON | Pazar3

04 јул. 21:50 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong REXTON 4x4 rexton -04g nafta

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
30 јан. 07:48 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong REXTON cip 2.7 dizel

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 15 000 - 19 999
08 мар. 19:43 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong REXTON 2.7 4X4 -05 NOV MERCEDES MOTOR

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
09 фев. 19:52 Автомобили , Струмица , Василево

Ssangyong REXTON 2.7 NOV UVOZ ITALIA

5 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток