Македонски | Shqip | English |

Чучер Сандево | Возила | Автомобили | Subaru | Forester | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


21 ноем. 22:11 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Subaru Forester -09 2.0 dizel

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
28 авг. 10:58 Автомобили , Скопjе , Чаир

SUBARU FORESTER 2.0 4x4

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
16 јул. 20:09 Автомобили , Скопjе , Аеродром

SUBARU FORESTER 2.0 150 КС -11

15 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 75 000 - 79 999
27 јун. 19:40 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Subaru Forester 2.0X -08

10 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
10 јун. 18:48 Автомобили , Скопjе , Скопје

Subaru Forester -12

20 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 15:54 Автомобили , Скопjе , Чаир

Subaru Forester so najgolema oprema -00

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
03 јан. 17:42 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Subaru Forester -11

15 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток