Македонски | Shqip | English |

Новаци | Возила | Автомобили | Yugo | Yugo 45

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


28 јун. 01:26 ,

Yugo 45

18 000 МКД

Година: 1989
Километража: 85 000 - 89 999
17 септ. 14:34 ,

Yugo 45

Година: 1995
Километража: 10 000 - 14 999
03 авг. 14:45 ,

YUGO 45

Година: 1986
Километража: 65 000 - 69 999
20 јун. 18:20 ,

Yugo 45 benzin plin

499 ЕУР

Година: 1994
Километража: 70 000 - 74 999
04 апр. 19:00 ,

Yugo 45 Coral 1.1 i

1 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 60 000 - 64 999
16 ноем. 19:23 ,

Yugo 45 -87

15 000 МКД

Година: 1987
Километража: 30 000 - 34 999
Кон почеток