Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 авг. 22:16 Куќи/Вили , Битола , Новаци

prodavam kuca

20 000 МКД

Број на соби: 3
19 авг. 22:16 Куќи/Вили , Битола , Новаци

prodavam kuca

20 000 МКД

Број на соби: 3
03 јул. 10:15 Куќи/Вили , Битола , Новаци

kuca se prodava

29 000 МКД

Број на соби: 3
05 јун. 23:21 Куќи/Вили , Битола , Новаци

Се издава куќа за работници во с. Новаци

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
09 авг. 08:12 Домашни Миленичиња Птици , Битола , Новаци

Se prodavaat

2 000 МКД

04 авг. 00:37 Домашни Миленичиња Птици , Битола , Новаци

se prodava

2 000 МКД

09 јул. 10:04 Машини и Алати , Битола , Новаци

Kosacka za delovi

6 000 МКД

13 апр. 19:06 Автомобили , Битола , Новаци

Audi S6 3.0 V6

18 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 35 000 - 39 999
28 ноем. 19:23 Автомобили , Битола , Новаци

Fiat Punto 1.9 JTD 2002

1 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 20 000 - 24 999
02 авг. 21:39 Автомобили , Битола , Новаци

Se prodava Skoda Octavia 2.0 16v

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
15 јул. 11:45 Автомобили , Битола , Новаци

Jeep Grand Cherokee 2.7 2003

6 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
27 апр. 03:36 Моторцикли (над 50cc) Скутер , Битола , Новаци

dfsf

1 455 МКД

Година: 2019
22 мар. 21:15 Машини и Инвентар Друго , Битола , Новаци

Generator

1 600 ЕУР

04 фев. 03:16 Автомобили , Битола , Новаци

Лада 110 Бензин/Плин

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 80 000 - 84 999
19 ноем. 04:05 Моторцикли (над 50cc) Спортски , Битола , Новаци

јхјјјј

Година: 2017
28 окт. 21:46 Земјоделски и Шумски возила Трактори , Битола , Новаци

Se prodavat

12 000 ЕУР

18 септ. 11:40 Земјоделски и Шумски возила Трактори , Битола , Новаци

Ford 4000

3 200 ЕУР

17 авг. 12:24 Куќи/Вили , Битола , Новаци

Kuka vo Novaci Bitola

Број на соби: 5
27 јун. 09:46 Домашни Миленичиња Кучиња , Битола , Новаци

Se podaruvaat

21 јун. 11:16 Машини и Алати , Битола , Новаци

Motor dajc 6ka

19 мај 12:45 Викендици , Битола , Новаци

KUKA (NIVI )

05 мај 03:50 Автомобили , Битола , Новаци

Zastava 101 Pali vozi

200 ЕУР

Година: 2020
Километража: 5 000 - 9 999
27 апр. 17:42 Земјоделски животни , Битола , Новаци

Zajaci

400 МКД

24 апр. 18:57 Автомобили , Битола , Новаци

Zastava 101

15 000 МКД

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999
23 апр. 17:25 Автомобили , Битола , Новаци

Zastava 101

10 000 МКД

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
23 фев. 23:35 Машини и Алати , Битола , Новаци

Masina za nizene tutun

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации