Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Oгласи за продажба на делови, опрема и разни пловни објекти


Продажба на други делови за бродови, чамци, глисери и други пловила, како и продажба на секакви видови на пловни објекти. Продавајте или купувајте разни пловила или наутичка опрема.


Разгледајте ги сите огласи или искористете ги филтерите за да го пронајдете она пловило или резервен дел кој Ви е потребен. Доколку поседувате бродови, скутери, кајчиња, чамци, разни резервни делови или опрема, брзо и лесно можете да ги продадете на Пазар3.мк.23 мај 20:45 ,

Se prodava camec pasara

2 350 ЕУР Price Reduced

04 мај 05:42 , ,

Wakeboard

1 ЕУР

23 септ. 13:07 , ,

Camec

650 ЕУР

21 јун. 15:33 , ,

Volvo Penta 25ks

600 ЕУР

19 јул. 17:01 , ,

Camec

300 ЕУР

24 мај 20:14 ,

PEDALINKI

2 250 ЕУР


Продавање на чамци, бродови, други пловила и резервни делови за истите


Доколку имате брод, скутер на вода, глисер, кајче, некаков друг пловен објект, или пак продавате резервни делови, опрема, или вршите сервис на разни пловила, регистрирајте оглас на Пазар3.мк и пронајдете потенцијални купувачи.Сите љубители на водени спортови во оваа категорија ќе најдат се што им е потребно за нивно вистинско уживање на вода!Во оваа категорија се продаваат: гумен чамец Gumar, пента Tomos, пента Yamaha, чамец Lodestar, вонбродски мотори Mercury, глисер, педалинки, приколка за чамец и многу друго. Купувајте и продавајте лесно, брзо, и едноставно на најголемиот огласник во Македонија - Пазар3.мк!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации