Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Oгласи за продажба на делови, опрема и разни пловни објекти


Продажба на други делови за бродови, чамци, глисери и други пловила, како и продажба на секакви видови на пловни објекти. Продавајте или купувајте разни пловила или наутичка опрема.


Разгледајте ги сите огласи или искористете ги филтерите за да го пронајдете она пловило или резервен дел кој Ви е потребен. Доколку поседувате бродови, скутери, кајчиња, чамци, разни резервни делови или опрема, брзо и лесно можете да ги продадете на Пазар3.мк.02 јан. 19:52 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава Брод - Ресторан

27 септ. 01:36 Друго  ·  Охрид

Edrilica od Holandsko proizvodstvo

27 авг. 11:18 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Kajak Agua Marie Tomahawk air k 375

37 000 МКД

30 јул. 15:17 Друго  ·  Куманово

Чамец

14 јул. 14:55 Друго  ·  Ресен

СЕ ПРОДАВА ЧАМЕЦ

300 ЕУР

12 јул. 14:03 Друго  ·  Куманово

Чамец

11 јул. 02:04 Друго  ·  Ресен

Se prodava camec

19 фев. 13:06 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Gumen sportski camec

400 ЕУР

17 септ. 09:09 Друго  ·  Македонски Брод

Has anyone bought a 2022 FX SVHO

1 ЕУР

23 авг. 14:06 Друго  ·  Кавадарци

gliser

1 500 ЕУР

06 јул. 09:31 Друго  ·  Охрид

Pedalinki vo odlicna sostojba

02 јул. 12:14 Друго  ·  Струга

Motorr per anie

600 ЕУР

21 јун. 10:18 Друго  ·  Охрид

Vodni rekviziti

13 јун. 13:50 Друго  ·  Охрид

Camec so dolzina od 7.40m

12 јун. 16:48 Друго  ·  Куманово

Se prodava chamec i motor za chamec

54 000 МКД Намалена цена

07 јун. 21:38 Друго  ·  Охрид

Se prodava camec pasara

2 350 ЕУР Намалена цена

04 мај 05:42 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Wakeboard

1 ЕУР

02 мај 19:12 Друго  ·  Охрид

Pedalinki komplet

500 ЕУР

13 фев. 14:38 Друго  ·  Струмица

Motori za camci

600 ЕУР

28 ноем. 11:50 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Gumen camec vo odlicna ostojba

3 800 ЕУР

17 авг. 13:19 Друго  ·  Охрид

Продавам охридско кајче.

28 јул. 19:17 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Gumen camec so motor

3 200 ЕУР

26 јул. 22:40 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Aquatone SUP Wave 12 Plus

420 ЕУР

03 мај 22:50 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

laser na philips lumea

23 000 МКД

26 апр. 21:19 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Camec Maestral 9

30 000 МКД

21 фев. 19:33 Друго  ·  Кавадарци

Se prodava itno !!

1 050 ЕУР

23 септ. 13:07 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Camec

650 ЕУР

13 септ. 20:57 Друго  ·  Македонски Брод

Maestral 18

700 ЕУР

26 авг. 02:28 Друго  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Camec

26 јул. 16:36 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Camec Lodestar

10 јул. 01:30 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dva Play Station 2 so 2 dzojstici

2 500 МКД

21 јун. 15:33 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Volvo Penta 25ks

600 ЕУР

14 мај 20:58 Друго  ·  Охрид  ·  Дебарца

BARAM GUMEN CAMEC SO MOTOR DO 1500 eur.

1 500 ЕУР

11 мај 17:31 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SE KUPUVA GUMEN CAMEC

09 апр. 01:39 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

CAMCI VO STAR DOJRAN

03 мар. 14:04 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Vonbrodski motori

200 ЕУР

24 дек. 19:55 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Camec

07 ноем. 05:28 Друго  ·  Охрид

Johnson vonbrodski motor

400 ЕУР Намалена цена

12 септ. 11:29 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vonbrodski motor Mercury 60 HP EFI

5 100 ЕУР Намалена цена

19 јул. 17:01 Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

Camec

300 ЕУР

14 јул. 22:17 Друго  ·  Охрид

Penta Tomos

04 јул. 22:55 Друго  ·  Кавадарци

Jonhson 8.0 ps

420 ЕУР

02 јул. 12:22 Друго  ·  Струга

Pedalinki vo TOP SOSTOJBA

28 јун. 12:22 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Chamec Maestral 18s

350 ЕУР Намалена цена

12 јун. 11:44 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Vonbrodski motor Tomos

150 ЕУР

09 јун. 00:19 Друго  ·  Дебар

Camec so prikolka i tri motori povolno

07 јун. 16:20 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Gumen camec Maestral 4 so penta 4

500 ЕУР

24 мај 20:14 Друго  ·  Охрид

PEDALINKI

2 250 ЕУР

24 апр. 13:28 Друго  ·  Струга

Vonbrodski motor Tomos 18 itno


Продавање на чамци, бродови, други пловила и резервни делови за истите


Доколку имате брод, скутер на вода, глисер, кајче, некаков друг пловен објект, или пак продавате резервни делови, опрема, или вршите сервис на разни пловила, регистрирајте оглас на Пазар3.мк и пронајдете потенцијални купувачи.Сите љубители на водени спортови во оваа категорија ќе најдат се што им е потребно за нивно вистинско уживање на вода!Во оваа категорија се продаваат: гумен чамец Gumar, пента Tomos, пента Yamaha, чамец Lodestar, вонбродски мотори Mercury, глисер, педалинки, приколка за чамец и многу друго. Купувајте и продавајте лесно, брзо, и едноставно на најголемиот огласник во Македонија - Пазар3.мк!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации