Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Се продаваат бродови, чамци, глисери, катамарани и други пловни објекти

Pazar3.mk е водечки вебсајт за продажба на половни бродови, гумени бродови, чамци, водни скутери и други пловни објекти во Македонија. Погледнете ги огласите каде се продаваат бродови, педалинки, чамци и др. и купете брод, чамец, скутер на вода, или друг пловен објект брзо и ефикасно.


04 апр. 05:12 Делови и додатоци  ·  Струга

Motori za camec

680 ЕУР

03 апр. 13:09 Делови и додатоци  ·  Струга

Prodavam motori za gliseri

680 ЕУР

30 мар. 19:32 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Sea Ray  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Gliser SEA RAY 185

25 990 ЕУР

26 мар. 16:08 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

INTERSTELLAR 32

380 000 ЕУР

25 мар. 17:26 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Adventure 5.20m i Suzuki DF70

9 500 ЕУР

21 мар. 00:55 Моторни бродови  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Кавадарци

yamaha 8

600 ЕУР

17 мар. 17:55 Воден скутер  ·  SeaDoo  ·  Rx260  ·  Тетово

Shitet Jetski "Pantoon RX260"

3 000 ЕУР

16 мар. 16:28 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струга

Gliser

1 ЕУР

28 фев. 16:30 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Camec gliser NOVO!

28 фев. 10:08 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Mercury  ·  Струга

Mercury9.9

1 650 ЕУР

30 јан. 22:18 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Selva 60hp

15 500 ЕУР

27 јан. 18:27 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Gliser Four Winns 190 SS

28 500 ЕУР

27 јан. 09:38 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Mercury  ·  Виница

CAMEC GLISER

2 500 ЕУР

02 јан. 22:02 Делови и додатоци  ·  Струмица

motor za camec

02 јан. 19:52 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава Брод - Ресторан

01 јан. 13:58 Бродови за веслање/Едрилици  ·  Струмица

se prodava camec

300 ЕУР

10 дек. 11:17 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Штип

Selva motoren brod

15 000 ЕУР

24 ноем. 13:06 Моторни бродови  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Охрид

Kajce so penta Yamaha 9.9

3 500 ЕУР

23 ноем. 22:54 Делови и додатоци  ·  Битола

Elektricna penta

200 ЕУР

23 ноем. 13:40 Делови и додатоци  ·  Битола

Elektricna penta

200 ЕУР

22 ноем. 10:51 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струга

Gliser so kabina

15 000 ЕУР

20 ноем. 01:41 Моторни бродови  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Дебар

Yamaha 15HP

2 000 ЕУР

13 ноем. 20:06 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Ponton

600 ЕУР

02 окт. 21:26 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струга

2004/four-winns/230-horizon

25 000 ЕУР

29 септ. 17:15 Делови и додатоци  ·  Куманово

Se prodava elektricen motor so akumulator i polnac

29 септ. 09:22 Делови и додатоци  ·  Скопjе  ·  Центар

KADA

250 ЕУР

28 септ. 21:22 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Се продава глисер

1 ЕУР

28 септ. 21:04 Моторни бродови  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Yamaha 8

750 ЕУР

27 септ. 01:36 Друго  ·  Охрид

Edrilica od Holandsko proizvodstvo

20 септ. 18:33 Делови и додатоци  ·  Скопjе  ·  Скопје

Volvo Penta 21214599

220 ЕУР Намалена цена

14 септ. 10:03 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Highfield 420 OM

13 000 ЕУР

13 септ. 04:13 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Camec odlicen Kajce

800 МКД

12 септ. 16:10 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Elan  ·  Охрид

Plasticen Camec

11 септ. 19:07 Авто плац Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Tomos  ·  Охрид

Tomos 4

350 ЕУР

03 септ. 19:30 Бродови за веслање/Едрилици  ·  Битола

Se prodava

31 авг. 10:42 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Gliser Mercruiser

5 400 ЕУР

27 авг. 11:18 Друго  ·  Скопjе  ·  Илинден

Kajak Agua Marie Tomahawk air k 375

37 000 МКД

20 авг. 23:27 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Tomos  ·  Ресен

SE PRODAVA CAMEC SO OPREMA

1 400 ЕУР

18 авг. 22:00 Авто плац Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Prodavam gumenjak Aqua Park so Motor MERCURY

2 600 ЕУР

18 авг. 21:56 Воден скутер  ·  Kawasaki  ·  STX  ·  Прилеп

Kawasaki jetsky stx 1100 dj

3 000 ЕУР

18 авг. 14:53 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Gumenjak BRIG

31 јул. 14:30 Делови и додатоци  ·  Охрид

Продавам ролбар за чамец

2 500 ЕУР

За незаборавен летен одмор и уживање на вода


Во Македонија, најголемите можности за уживање на вода ги нуди Охридското езеро. Сите љубители на лето и пловење, разни видови на бродови и други пловни објекти можат да купат преку Пазар3.мк. Тука се огласуваат најразлични видови на пловила. При купување на бродови, глисери, водни скутери, едрилици, катамарани или некаков друг вид на пловило, најпрвин, потребно е да се одлучите каков вид на пловен објект ќе Ви биде потребен.


Потребно е да размислите многу добро, со цел да не ризикувате и да не завршите со купување на пловило кое нема да ги исполни Вашите потреби и животен стил. Постојат многу фактори кои што влијаат врз одлуката каков тип на пловен објект да купите. Од типот на пловило, до изгледот, перформансите, употребата, трошоците, опремата, одржувањето, функционалностите и секако најважна е безбедноста.


Каде планирате да пловите и какви видови на активности планирате да извршувате сам, со фамилијата или друштвото? Колку често планирате да бидете надвор на вода?


Без разлика дали Вашите планови вклучуваат крстарење по крајбрежјето, нуркање во длабочините на езерото, едрење или некаква друга активност на вода, на Пазар3 ќе најдете бродови и многу други пловила кои совршено ќе одговорат на Вашето планирано време и употреба на вода.


Пазар3 огласи за продажба на пловила (чамци, глисери, јахти, едрилици, бродови и др.)


Се продаваат половни и нови чамци, бродови, глисери, катамарани, и други пловила, по поволни цени. Погледнете ги огласите, прочитајте за карактеристиките на секое пловило што се огласува, погледнете ги сликитe и цената. Во оваа категорија на огласи може да најдете и мотор за чамец, мотори за глисери, како и огласувачи кои вршат услуга - сервисирање на бродови и секаков вид пловни објекти.


Следете ги Пазар3 огласите каде исто така може да искористите попуст на Mercury моторите. Нашите туристички центри, особено Охрид, овозможуваат вистинско уживање во водените спортови. Токму во Охрид се продаваат катамарни, бродови, глисери и други пловила.


Пронајдете бродови, глисери, или други видови на пловила кои Вам Ви одговараат користејќи ги филтерите за пребарување на Пазар3.мк.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации