Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на моторни бродови и други моторни пловни објекти

Во оваа категорија на Пазар3.мк се продаваат различни видови на моторни бродови, од различни производители. Регистрирајте оглас доколку продавате моторен брод, или пак погледнете ги сите огласи доколку купувате нови или половни бродови.


30 мар. 19:32 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Sea Ray  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Gliser SEA RAY 185

25 990 ЕУР

26 мар. 16:08 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

INTERSTELLAR 32

380 000 ЕУР

25 мар. 17:26 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Adventure 5.20m i Suzuki DF70

9 500 ЕУР

21 мар. 00:55 Моторни бродови  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Кавадарци

yamaha 8

600 ЕУР

16 мар. 16:28 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струга

Gliser

1 ЕУР

28 фев. 16:30 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Camec gliser NOVO!

28 фев. 10:08 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Mercury  ·  Струга

Mercury9.9

1 650 ЕУР

30 јан. 22:18 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Selva 60hp

15 500 ЕУР

27 јан. 18:27 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Gliser Four Winns 190 SS

28 500 ЕУР

27 јан. 09:38 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Mercury  ·  Виница

CAMEC GLISER

2 500 ЕУР

10 дек. 11:17 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Штип

Selva motoren brod

15 000 ЕУР

24 ноем. 13:06 Моторни бродови  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Охрид

Kajce so penta Yamaha 9.9

3 500 ЕУР

22 ноем. 10:51 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струга

Gliser so kabina

15 000 ЕУР

20 ноем. 01:41 Моторни бродови  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Дебар

Yamaha 15HP

2 000 ЕУР

13 ноем. 20:06 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Ponton

600 ЕУР

02 окт. 21:26 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струга

2004/four-winns/230-horizon

25 000 ЕУР

28 септ. 21:22 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Се продава глисер

1 ЕУР

28 септ. 21:04 Моторни бродови  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Кавадарци

Yamaha 8

750 ЕУР

14 септ. 10:03 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Highfield 420 OM

13 000 ЕУР

13 септ. 04:13 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Camec odlicen Kajce

800 МКД

12 септ. 16:10 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Elan  ·  Охрид

Plasticen Camec

11 септ. 19:07 Авто плац Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Tomos  ·  Охрид

Tomos 4

350 ЕУР

31 авг. 10:42 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Gliser Mercruiser

5 400 ЕУР

20 авг. 23:27 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Tomos  ·  Ресен

SE PRODAVA CAMEC SO OPREMA

1 400 ЕУР

18 авг. 22:00 Авто плац Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Prodavam gumenjak Aqua Park so Motor MERCURY

2 600 ЕУР

18 авг. 14:53 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Gumenjak BRIG

28 јул. 13:02 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Gliser Four Winns Vista 248

38 500 ЕУР

25 јул. 11:35 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Penta za camec

15 000 МКД

18 јул. 03:46 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Gliser SEA RAY 195

28 500 ЕУР

14 јул. 13:47 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Mercury  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava

11 000 ЕУР

14 јул. 12:28 Моторни бродови  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Yamaha Selva 5.0

13 500 ЕУР

09 јул. 21:32 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Formula 5.0 mercrusier

23 000 ЕУР

05 јул. 20:38 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Sport Beograd

950 ЕУР

01 јул. 09:44 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Quicksilver  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Quicksilver 675 Open 2010

33 000 МКД

24 јун. 09:30 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Elan  ·  Тетово

Gliser elan 402

2 900 ЕУР

21 јун. 04:24 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Sea Ray  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Gliser Sea Ray 185

26 500 ЕУР

16 јун. 19:16 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Mercury  ·  Охрид

Се продава глисер

13 јун. 09:11 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Quicksilver  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Quicksilver 675 Open 2010

33 000 ЕУР

10 јун. 05:49 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Se prodava gliser so kabina

38 999 ЕУР

31 мај 07:54 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Elan  ·  Куманово

Se prodava camec

20 мај 10:57 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струга

Camec Pasara vo odlicna sostojba

3 000 ЕУР

14 мај 11:26 Моторни бродови  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Gliser vo odlicna sostojba

13 мај 11:02 Моторни бродови  ·  Honda  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Gliser 150 hp

15 500 ЕУР

Огласи за продажба на бродови на Пазар3.мк


Бродови за превоз на патници или стока, туристички бродови, или разни пловни објекти (глисер, чамец и сл.) за Ваша лична употреба и задоволство.Моторни бродови, продажба на чамци, глисер, кајче, катамарани, скутер на вода и други пловни објекти од различни модели и марки секојдневно се огласуваат на Пазар3.мк во категоријата "Моторни бродови".Mercury motori, gliser Bayliner, Sea Ray brodovi, нови моторни чамци и чамци на веслање, катамарани, продажба на половни бродови Охрид, моторни бродови Скопје, итн.Тука може лесно и едноставно, да продавате или купувате моторни бродови!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации