Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Возила | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор renault clio,по категорија,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: renault clio | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 мар. 23:05 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

RENAULT CLIO 1.5 DCI SWISS EDITION EXTRA OPREMA

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
03 фев. 15:22 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

продажба на возило во добра состојба, прв сопственик

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 18:21 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio 1,5 dci 90ks 2017

10 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
07 септ. 20:47 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio 1.5 dci Schweizarska

7 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 90 000 - 94 999
11 јан. 15:59 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio 1.9 registriran do 20.11.2022

1 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
29 јан. 10:00 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio 1.2

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
29 дек. 15:11 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio 1.2 full oprema 2010

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
16 окт. 17:18 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio 1.2 16V T

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
18 јан. 13:41 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio -05

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
24 авг. 13:14 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio -13

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
04 јан. 19:08 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio 1.2.i -06 kako novo so garancija

2 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
13 окт. 09:10 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio 1.2

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
21 септ. 10:59 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio 1.2

1 050 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
09 мар. 07:48 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio 1.2 so plin atestiran

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
18 јан. 10:50 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio 1.5 dizel odlicen

2 350 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
14 окт. 10:44 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio

1 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
11 апр. 20:12 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio 1.5 dCi

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
20 фев. 19:52 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
14 дек. 17:11 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio

1 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
08 ноем. 15:38 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio 1.5 Dci -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
01 ноем. 03:16 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio -03

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
23 окт. 15:58 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio 1.2 -99

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
05 септ. 13:22 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар  ·  Врапчиште

Renault Clio 1.2 -97

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
24 мај 16:20 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio 1.5 DCI Registrirano -05

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
05 апр. 14:59 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio 1.5 DCI -05

Година: 2005
Километража: 110 000 - 119 999
05 мар. 08:29 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

RENAULT CLIO 1.5 DCI -02

2 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
23 јан. 23:30 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio 1.5 DCI -03

3 050 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
07 дек. 11:31 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар  ·  Врапчиште

Renault Clio 1.2 16v -02

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
15 окт. 21:35 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio vo TOP sostojba -04 Moze i zamena

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
19 септ. 22:59 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio 1.5 vo top sostojba -04

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
12 септ. 11:59 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio -03

2 599 ЕУР

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
05 мај 15:22 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Renault Clio 1.5dci -02

2 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување renault clio | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации