Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Renault Clio

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Renault Clio | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:18 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Карпош

Рено Клио прв сопственик

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 09:53 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renault Clio 1.5dci AutoMilano

8 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 08:46 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENO CLIO 1.2i BENZ+PLIN .FULL.AVTO NIKI.2012g

4 190 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:34 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENO CLIO 1.5 DCI.FULL.NAVIGACIJA.AVTO NIKI

6 890 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
17 апр. 17:20 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Крива Паланка

Renault Clio 1.5DCi 90ks 4L/100KM NAVI MOZNOST NA RATI-2014

6 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 130 000 - 139 999
17 апр. 09:54 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Кочани

RENAULT CLIO 1,2 BENZIN FACELIFT MODEL OD 2010, NAVI FULL !

3 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
16 апр. 11:54 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renault Clio Grandtour 1.5 2017

7 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
16 апр. 10:56 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

RENAULT CLIO 1,5DCI 90KS 2014G NAVIGACIJA LED KLIMA TEMPOMAT

6 590 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 17:34 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Карпош

Reanult Clio TCE 2024

17 900 ЕУР

Година: 2023
Километража: 0 - 4 999
Онлајн
15 апр. 13:44 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Карпош

Renault Clio 1.5 Dci 2013

6 550 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 12:35 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renault Clio **** 56000км

9 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
15 апр. 12:29 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Карпош

Renault Clio 1.2 2017 поминати 62.000 км

9 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 60 000 - 64 999
14 апр. 22:28 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Карпош

Рено Клио - прв газда прва продажба

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
12 апр. 17:05 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renault Clio limited 1.5 dci 2017 neuvezeno

11 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 35 000 - 39 999
Онлајн
12 апр. 15:41 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Карпош

Reno Clio nov model 1.5dci 85ks 2020/21g ful kako novo

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр. 15:09 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Тетово

Renault Clio Storia 1.2 i

2 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 апр. 13:03 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Renault Clio limited 1.5 TDCI 66kw vo izvonredna sostojba

9 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
05 апр. 17:53 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Аеродром

RENAULT CLIO 1.5 DCI 90 KS ECO-2 NAVIGACIJA LED PATNICKO

8 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
05 апр. 13:03 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

RENAULT CLIO III 1.2i 55KW NAVI AUTO KODEKS

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 13:03 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

RENAULT CLIO III 1.5DCI 55KW 2011 NAVI AUTO KODEKS

4 690 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
05 апр. 09:43 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renault Clio 1.2 benzin 2011god Avto M&S

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
03 апр. 15:16 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

Se Prodava Reno Clio 1.2 Benzin

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 05:38 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava Reno Clio 1.2 motor

1 250 МКД

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 02:35 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Крушево

RENAULT CLIO HITNO

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
25 мар. 09:25 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Крива Паланка

RENAULT CLIO 1.5DCI 85KS 2020g LED

10 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
22 мар. 07:20 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Renault Clio Storia 1.2 ATEST PLIN 2008G. - FULL OPREMA

2 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
18 мар. 08:08 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS LIMITED 2018G VO TOYOTA SKOPJE

9 200 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
18 мар. 08:07 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS LIMITED 2018G VO TOYOTA SKOPJE

8 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
17 мар. 23:05 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

RENAULT CLIO 1.5 DCI SWISS EDITION EXTRA OPREMA

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
16 мар. 16:30 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Штип

SE PRODAVA RENAULT CLIO KARAVAN

6 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
12 мар. 14:17 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Карпош

Renault Clio 1.2 Plin/Benzin

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
08 мар. 21:50 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Охрид

SE PRODAVA RENAULT CLIO 2003 DCI

1 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 12:43 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Чаир

Renault Clio 2019

10 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 45 000 - 49 999
18 фев. 22:22 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Штип

Renault CLIO 1.5dci Neuvezuvana

3 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 07:37 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS SPORTWAGON 2019G 89.000KM!!

10 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 85 000 - 89 999
07 фев. 08:23 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS LIMITED 2019G AKCISKA CENA!!

9 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
04 фев. 19:27 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Аеродром

RENAULT CLIO 1.5DCI LIMITED 2019

8 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
04 фев. 09:57 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renault Clio 1.5 dCi Facelift

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
03 фев. 15:22 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Гостивар

продажба на возило во добра состојба, прв сопственик

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 20:10 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renault Clio IV 1.2-16v(75hp)*Energy*Full Oprema-17g.����

7 299 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
31 јан. 21:11 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Reno Clio

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
31 јан. 19:25 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Штип

Renault CLIO 1.5dci Neuvezuvana

3 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
30 јан. 08:33 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Кочани

Renault Clio 1.5dci 90hp air energy tovarno

8 400 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
30 јан. 08:33 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Кочани

Renault Clio 1.5dci 75hp air energy tovarno

8 200 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
30 јан. 07:43 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS SPORTWAGON 2019G

10 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
24 јан. 17:57 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Reno Clio

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
24 јан. 12:16 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Кочани

RENAULT CLIO 1.5DCI 90HP AIR ENERGY LED NAVI

8 200 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
24 јан. 11:48 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Кочани

RENAULT CLIO 1.5BLUE DCI 86HP AIR NAVI

12 400 ЕУР

Година: 2020
Километража: 130 000 - 139 999
23 јан. 14:55 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Крива Паланка

Renault CLIO 1.5DCI 75ks 2019g NAVI

8 200 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
23 јан. 14:09 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Кочани

RENAULT CLIO RENAULT CLIO 1.5DCI 75HP AIR MEDIA NAV

8 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Renault Clio | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации