Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор prikolka,по категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: prikolka | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 дек. 19:30 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  FH  ·  Кавадарци

Volvo 440 I PRIKOLKA SCHMITZ

2 ЕУР Намалена цена

28 ноем. 17:31 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  124.420  ·  Кавадарци

Scania 124.420

11 ноем. 10:59 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  FH  ·  Кавадарци

Volvo 440

13 апр. 18:12 Товарни и Влечни возила  ·  Renault  ·  Premium  ·  Кавадарци

vlekac Renault Premium 440 DXI

15 000 ЕУР

12 апр. 21:45 Товарни и Влечни возила  ·  Renault  ·  Premium  ·  Кавадарци

vlekac Renault Premium 440 DXI

15 000 ЕУР

07 мај 12:21 Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Eurotech  ·  Кавадарци

Iveko 440ks i prikolka kiper

7 700 ЕУР

02 мај 12:38 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  Schmitz  ·  Кавадарци

Prikolka Schmitz 2007

10 јул. 23:19 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 480  ·  Кавадарци

Prikolka Mega Krone

7 300 ЕУР

30 авг. 22:13 Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Кавадарци

Daf tandem

18 авг. 00:11 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 480  ·  Кавадарци

Prikolka KOGEL

2 500 ЕУР

25 авг. 22:24 Резервни делови  ·  Кавадарци

Prikolka Humbauer -07

6 500 ЕУР

30 окт. 14:43 Товарни и Влечни возила  ·  Кавадарци

Poluprikolka KOGEL -99

2 400 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Тешки воз./Комбиња/Виљушкар на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување prikolka | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Prikolka во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • Prikolka во категорија Големапродажба/Роба
  • prikolka во категорија Моторни бродови
  • prikolka во категорија Бела техника и Апарати за домаќинство
  • Prikolka во категорија Товарни и Влечни возила | Mercedes-Benz
  • prikolka во категорија Друго
  • prikolka во категорија Земјоделски и Шумски возила
  • prikolka во категорија Возила
  • prikolka во категорија Колекционерски предмети
  • prikolka во категорија Патнички возила | Mercedes-Benz

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации