Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 јул. 22:25 Резервни делови  ·  Охрид

sandak kiper

3 500 ЕУР

07 јул. 22:13 Виљушкар и ракување со товар  ·  Охрид

prikolka

4 500 ЕУР

29 јун. 14:33 Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Охрид

Iveco daily 65c15 Hiab 23

23 јун. 12:18 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGA  ·  Охрид

Man tga

35 670 ЕУР

22 апр. 11:06 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Scania euro 5

8 000 ЕУР

02 апр. 14:56 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGX  ·  Охрид

Man TGX euro 6

25 мар. 21:49 Авто плац Градежни машини  ·  Охрид

Menci

1 000 001 ЕУР

16 мар. 19:57 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  18.410  ·  Охрид

Man tga

8 765 ЕУР

12 мар. 02:26 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Vito  ·  Охрид

mercedes vito

5 500 ЕУР

16 јан. 20:13 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  10.210  ·  Охрид

man tgl

18 000 ЕУР

22 ноем. 08:41 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  814  ·  Охрид

Mercedes 814

6 000 ЕУР

27 септ. 18:09 Авто плац Градежни машини  ·  Охрид

Merlo 35.13k

43 500 ЕУР

30 авг. 10:53 Градежни машини  ·  Охрид

korpi za Bageri

450 ЕУР

18 авг. 21:56 Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  LF  ·  Охрид

DAF LF 55.250

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Тешки воз./Комбиња/Виљушкар на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации