Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор kiper,по категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: kiper | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 јан. 20:13 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  10.210  ·  Охрид

man tgl

18 000 ЕУР

11 јан. 23:22 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Atego  ·  Охрид

ATEGO 822

1 ЕУР

13 ноем. 22:15 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  FAP  ·  Охрид

Fap 14/14 kiper troosovinec

4 500 ЕУР

08 апр. 22:46 Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  LF  ·  Охрид

Se prodava/zamenuva DAF LF kiper

17 дек. 15:29 Градежни машини  ·  Охрид

Man 26 343 kiper + noz za sneg + solarka

1 ЕУР Намалена цена

14 апр. 02:07 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  124.420  ·  Охрид

SCANIA 420ks 2006

08 фев. 16:28 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  Drug model  ·  Охрид

Man Kiper 19.322

18 окт. 18:30 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  Drug model  ·  Охрид

Volvo kiper

16 500 ЕУР

05 окт. 17:40 Товарни и Влечни возила  ·  Zastava  ·  645  ·  Охрид

Zastava 645 AD 1982 moze zamena za kiper

1 950 ЕУР

19 авг. 16:09 Товарни и Влечни возила  ·  Zastava  ·  Om  ·  Охрид

Zastava Om

2 600 ЕУР

15 авг. 16:54 Авто плац Патнички возила  ·  MAN  ·  Drug model  ·  Охрид

MAN 32.414 F2000 9m3

31 јул. 14:01 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Kiper prikolka tandem

18 јун. 00:21 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  18-41  ·  Охрид

Mercedes-Benz Actros 1841 eev mega

20 окт. 01:44 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  19.343  ·  Охрид

Man Kiper Miller kiper

14 септ. 22:42 Градежни машини  ·  Охрид

Mercedes Atego 818

22 јул. 12:23 Товарни и Влечни возила  ·  Renault  ·  Premium  ·  Охрид

Renault Premium 370 DCI -02 cena po dogovor

03 јун. 08:30 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGA  ·  Охрид

MAN 12-210 KRAN KIPER -09

03 јун. 08:22 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  817  ·  Охрид

Mercedes-Benz 817 kiper odlicen

12 000 ЕУР

23 мар. 10:46 Резервни делови  ·  Охрид

Kiper sanduk

2 500 ЕУР

30 авг. 13:11 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  124.400  ·  Охрид

SCANIA 124/400 KIPER KRAN

11 авг. 17:03 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  TAM  ·  Охрид

Kiper sandak

10 авг. 20:51 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGL  ·  Охрид

Man TGL 8.180 Kiper

08 јун. 13:01 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  Drug model  ·  Охрид

Volvo kiper

01 мар. 19:29 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  113  ·  Охрид

SCANIA 113 KIPER 91GOD

01 мар. 19:00 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  8.163  ·  Охрид

MAN 8-163 KIPER -99

23 дек. 18:51 Градежни машини  ·  Охрид

Kamion Mercedes

07 дек. 14:08 Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Euro Cargo  ·  Охрид

IVECO EUROKARGO 80-150 -98 KIPER

08 јун. 19:27 Градежни машини  ·  Охрид

Kazan miller-kiper te ndryshem

01 мај 23:20 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  Drug model  ·  Охрид

MAN 32.403 KIPER

17 окт. 21:37 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Atego  ·  Охрид

Mercedes Atego 815 -02 KIPER PRODADENO

13 500 ЕУР

14 септ. 22:29 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  TAM  ·  Охрид

TAM 170T14 KIPER

2 900 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Тешки воз./Комбиња/Виљушкар на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување kiper | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Kiper kiper kiper Kiper kiper kiper kiper kiper kiper kiper

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации