Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Scania,по категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Scania | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 апр. 03:49 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 450  ·  Струмица

Scaniata R450

1 ЕУР

11 апр. 12:32 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 450  ·  Струмица

Scania R450 bez EGR

25 фев. 16:35 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  112  ·  Струмица

Kamion kiper Scania 112

7 000 ЕУР

08 јун. 14:32 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  124.420  ·  Струмица

Kamion Scania so prikolka

18 јан. 13:19 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  113  ·  Струмица

Scania 113 m

550 ЕУР

16 јан. 18:20 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  112  ·  Струмица  ·  Ново Село

Scania 112

8 000 ЕУР

23 фев. 15:54 Патнички возила  ·  Друга марка  ·  Scania Irizar  ·  Струмица

Scania Irizar k124 55 sedista

1 234 ЕУР

30 јан. 17:06 Резервни делови  ·  Струмица

Kardan za Scania 113M

06 дек. 10:32 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  113  ·  Струмица

Scania 113

13 дек. 23:59 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 440  ·  Струмица

Scania R 440

52 000 ЕУР

30 ноем. 19:40 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 420  ·  Струмица

Scania R 420 -08

16 000 ЕУР

07 авг. 13:56 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 410  ·  Струмица

SCANIA R400 -09

07 авг. 13:52 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 114  ·  Струмица

SCANIA 114.380 -02

29 мај 20:01 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 420  ·  Струмица

Scania R420 Euro 4

17 000 ЕУР

21 мар. 13:14 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 420  ·  Струмица

Scania R 420

09 мар. 20:32 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 450  ·  Струмица

Scania Er4

23 окт. 14:24 Товарни и Влечни возила  ·  Струмица

SCANIA R420 EURO 4

05 окт. 11:10 Товарни и Влечни возила  ·  Струмица

NOVI DELOVI ZA SITE MODELI NA SCANIA

10 јун. 08:17 Товарни и Влечни возила  ·  Струмица

SCANIA R480 MEGA

25 000 ЕУР

09 јун. 21:17 Товарни и Влечни возила  ·  Струмица

SCANIA R480 MEGA

25 000 ЕУР

29 мар. 22:28 Товарни и Влечни возила  ·  Струмица  ·  Ново Село

SCANIA 124L 470 SO BG REG euro 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Тешки воз./Комбиња/Виљушкар на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Scania | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Scania во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • scania во категорија Товарни и Влечни возила | Iveco
  • Scania во категорија Автомобили | Citroën | Jumper
  • scania во категорија Возила
  • Scania во категорија Трактори
  • SCANIA во категорија Големапродажба/Роба
  • scania во категорија Гуми и Бандажи
  • Scania во категорија Кампинг возила
  • Scania во категорија Товарни и Влечни возила | Iveco
  • Scania во категорија Викендици

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации