Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Vw,по категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Vw | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 дек. 09:45 Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Drug model  ·  Струмица

Iveco 35c18-2008 godina

18 дек. 20:03 Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Drug model  ·  Струмица

Iveco 35c18-2008 godina KLIMA

18 авг. 21:57 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Струмица

VW Crafter 2.5 dizel

7 000 ЕУР

31 мај 02:25 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Transporter  ·  Струмица  ·  Босилово

VW T6 TRANSPORTER

13 500 ЕУР

19 јан. 19:25 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Transporter  ·  Струмица

VW transporter

6 500 ЕУР

05 окт. 13:46 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  LT  ·  Струмица

VW Lt 35

4 500 ЕУР

22 авг. 21:58 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Transporter  ·  Струмица

VW Transporter

7 500 ЕУР

24 јун. 00:50 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  LT  ·  Струмица  ·  Босилово

VW LT 35

6 000 ЕУР

10 мар. 10:45 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Струмица

VW Crafter 2.5 08

18 апр. 15:55 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Transporter  ·  Струмица

VW T5 1.9tdi maxi

6 200 ЕУР

24 ноем. 21:59 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Transporter  ·  Струмица

VW Transporter

03 ноем. 22:59 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Transporter  ·  Струмица

VW Transporter

7 500 ЕУР

18 фев. 19:14 Резервни делови  ·  Струмица

VW LT 28 za delovi

20 мар. 05:25 Патнички возила  ·  Струмица

VW T5 TRANSPORTER -07

25 фев. 21:24 Товарни и Влечни возила  ·  Струмица

Crafter 2.5 maxi -08

12 500 ЕУР

16 фев. 14:24 Товарни и Влечни возила  ·  Радовиш

VW LT kamionce za slep sluzba

5 700 ЕУР

22 јан. 09:15 Патнички возила  ·  Струмица  ·  Конче

VW lt 35tdi

4 300 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Тешки воз./Комбиња/Виљушкар на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Vw | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

vw passat Vw Vw vw vw polo Vw touran Vw passat vw passat vw polo vw golf

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации