Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Скопjе

Citroen , 13
DAF , 17
Volvo , 15
Ford , 12
Iveco , 22
Zastava , 4
Kia , 2
MAN , 32
Opel , 1
Peugeot , 1
Renault , 3
Scania , 17

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 апр. 08:16 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava IVECO DAILY

13 000 ЕУР

06 апр. 15:17 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 410  ·  Скопjе  ·  Бутел

SCANIA-SKANIA R410

1 ЕУР

26 мар. 21:22 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes vito 108

2 900 ЕУР

22 мар. 18:18 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  18.460  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava

04 мар. 14:56 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  10.163  ·  Скопjе  ·  Бутел

Aluminski nosac za staklo

300 ЕУР Намалена цена

Онлајн
20 јан. 00:02 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  12-18  ·  Скопjе  ·  Бутел

mercedes actros

1 ЕУР

26 окт. 13:17 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  FH  ·  Скопjе  ·  Бутел

VOLVO FH 2014 god.

26 окт. 13:11 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  FH  ·  Скопjе  ·  Бутел

VOLVO FH 2015 god.

19 окт. 21:34 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  10.130  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kamion Tam 75

17 окт. 00:40 Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Скопjе  ·  Бутел

Iveco Daily

5 000 ЕУР

14 окт. 04:10 Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Iveco Daily

10 000 ЕУР

05 окт. 14:50 Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  CF  ·  Скопjе  ·  Бутел

DAF CF- kiper

29 септ. 05:57 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  10-22  ·  Скопjе  ·  Бутел

MAN KAMION

15 000 ЕУР

27 септ. 01:53 Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Скопjе  ·  Бутел

Iveco Daily

1 ЕУР

22 септ. 01:19 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  15.280  ·  Скопjе  ·  Бутел

MAN TGM 15.290 avtomatik 12brzini

21 000 ЕУР

18 авг. 21:56 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  18.460  ·  Скопjе  ·  Бутел

MAN 18.460

40 000 ЕУР

14 авг. 09:06 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R 410  ·  Скопjе  ·  Бутел

Scania R410

31 мај 10:41 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  26-35  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes-Benz 2635 kiper

26 000 ЕУР

11 мај 11:41 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  R440  ·  Скопjе  ·  Бутел

Scania R440 eev

24 000 ЕУР

08 мај 19:17 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

MAN TGA 410

6 500 ЕУР

12 апр. 20:43 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Hyundai h100

2 500 ЕУР

16 мар. 13:04 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  TGS  ·  Скопjе  ·  Бутел

Man Mikser TGS 33.400

12 мар. 18:26 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  Schmitz  ·  Скопjе  ·  Бутел

Schmitz poluprikolka kiperka 30m3

11 500 ЕУР

04 мар. 21:38 Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Скопjе  ·  Бутел

DAF XF 105 i poluprikolka Schmitz,komplet 19000 eur

19 000 ЕУР

31 дек. 20:25 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  8.180  ·  Скопjе  ·  Бутел

Man 8.180 TGL kiper

16 000 ЕУР

09 дек. 05:39 Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Скопjе  ·  Бутел

Daf XF105.460 euro5

10 500 ЕУР

09 дек. 05:32 Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Скопjе  ·  Бутел

Daf XF105.460 euro5

10 500 ЕУР

09 дек. 05:32 Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Скопjе  ·  Бутел

Daf XF105.460 euro5

10 500 ЕУР

09 ноем. 21:24 Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  XF  ·  Скопjе  ·  Бутел

Schmitz poluprikolka 30m3 kiper

21 850 ЕУР

13 окт. 13:15 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes Sprinter Maxi 2008 god

8 000 ЕУР

13 окт. 13:11 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes Sprinter Maxi 2008 god

8 000 ЕУР

13 окт. 13:11 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes Sprinter Maxi 2008 god

8 000 ЕУР

07 окт. 22:07 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam prikolka specialna

4 500 ЕУР

27 септ. 10:45 Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Daily  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kombinja Iveco

26 јул. 15:09 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  TAM  ·  Скопjе  ·  Бутел

TAM T75 kiper

2 999 ЕУР

12 јул. 00:40 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  420  ·  Скопjе  ·  Бутел

Volvo i Fligel

59 МКД

04 јул. 12:46 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Crafter  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Crafter

11 500 ЕУР

31 мај 18:29 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Patarka vo odlicna sostojba

4 500 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Тешки воз./Комбиња/Виљушкар на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации