Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 апр. 21:40 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  18.440  ·  Скопjе  ·  Сарај

Man

04 апр. 05:15 Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  CF  ·  Скопjе  ·  Сарај

Bager kubota

15 500 ЕУР

21 мар. 20:59 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  18.440  ·  Скопjе  ·  Сарај

Man

12 мар. 22:40 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  18.460  ·  Скопjе  ·  Сарај

Man tga 18.460

17 фев. 14:31 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Скопjе  ·  Сарај

Sprinter 316 godina 2014

316 ЕУР

13 фев. 17:31 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  516  ·  Скопjе  ·  Сарај

Sprinter 516

27 јан. 09:38 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Atego 816  ·  Скопjе  ·  Сарај

Vario

25 дек. 12:28 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  11-17  ·  Скопjе  ·  Сарај

Transport

18 дек. 10:31 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  18.440  ·  Скопjе  ·  Сарај

Man Tgx Euro 6

23 500 ЕУР

02 ноем. 06:01 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Сарај

MAN

18 окт. 18:13 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  Schmitz  ·  Скопjе  ·  Сарај

Prikolka

8 300 ЕУР

11 окт. 15:13 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Скопjе  ·  Сарај

Mercedes sprinter 316

1 ЕУР

10 септ. 12:12 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Sprinter  ·  Скопjе  ·  Сарај

Sprinter 316 so hidraulicna rampa

11 500 ЕУР

18 авг. 21:56 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Atego  ·  Скопjе  ·  Сарај

Atego 8 24 god 2007

18 авг. 21:55 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  208  ·  Скопjе  ·  Сарај

Ahgs

600 ЕУР

22 апр. 11:38 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  TAM  ·  Скопjе  ·  Сарај

Kamionce Tam

31 дек. 20:25 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  10-24  ·  Скопjе  ·  Сарај

Atego 10/24

111 МКД

20 дек. 20:48 Товарни и Влечни возила  ·  Друга марка  ·  Schmitz  ·  Скопjе  ·  Сарај

Kontenjerka Poluprikolka

10 000 ЕУР

16 дек. 10:21 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  10.130  ·  Скопjе  ·  Сарај

Ngarkus 2018

9 200 ЕУР

03 дек. 23:12 Товарни и Влечни возила  ·  Scania  ·  111  ·  Скопjе  ·  Сарај

bager

20 ЕУР

27 септ. 20:35 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  18-29  ·  Скопjе  ·  Сарај

Mercedes Benz Kipper Kran

45 999 ЕУР

31 авг. 23:20 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  18.280  ·  Скопjе  ·  Сарај

MAN TGM 18.280

09 авг. 15:36 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Сарај

kamjon 7-11 viti 1996

3 000 ЕУР

09 авг. 15:35 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Сарај

Kamjon 7-11

3 000 ЕУР

18 јул. 20:52 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Atego  ·  Скопjе  ·  Сарај

Atego

12 јул. 15:17 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Сарај

Bager hitachi ex 120

20 500 ЕУР

11 јул. 00:17 Товарни и Влечни возила  ·  Volvo  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Сарај

bager kubota

16 500 ЕУР

23 јун. 17:46 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  Atego  ·  Скопjе  ·  Сарај

Atego 8 15

18 јун. 20:17 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Сарај

Man

15 јун. 15:14 Товарни и Влечни возила  ·  Renault  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Сарај

Kamion 5akse kiper

03 мај 15:03 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  11-13  ·  Скопjе  ·  Сарај

Mercedes-Benz 11-13

14 мар. 11:30 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  33.292  ·  Скопjе  ·  Сарај

Man 33.293

07 фев. 16:50 Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  26.321  ·  Скопjе  ·  Сарај

Man Kiper 26.322

17 дек. 21:25 Авто плац Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  18.440  ·  Скопjе  ·  Сарај

Man

1 ЕУР

30 ноем. 17:42 Товарни и Влечни возила  ·  Iveco  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Сарај

Iveco C35 2005

4 666 ЕУР Намалена цена

28 ноем. 21:33 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  10-13  ·  Скопjе  ·  Сарај

Mercedes-Benz Sprinter 315 313

12 000 ЕУР

28 ноем. 16:48 Товарни и Влечни возила  ·  Mercedes-Benz  ·  12-17  ·  Скопjе  ·  Сарај

Kamion 12 17 vo dobra sostojba

4 000 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Тешки воз./Комбиња/Виљушкар на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации