Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Volkswagen Caddy

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Volkswagen Caddy | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 окт. 21:49 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Caddy  ·  Штип

VW Caddy 1.9d ekstra sostojba

1 380 ЕУР

11 окт. 01:07 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Caddy  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VW Caddy 2.0 tdi Maxi

7 800 ЕУР

21 септ. 17:50 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Caddy  ·  Кавадарци

VW CADDY 1.6TDI TERMOKING

8 000 ЕУР

17 мар. 09:02 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Caddy  ·  Скопjе  ·  Центар

Neuvezuvano VW Caddy dizel 2008 tovarno

3 900 ЕУР

23 ноем. 22:57 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Caddy  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Volkswagen Caddy 2.0 tdi -16 euro 6

7 999 ЕУР Намалена цена

26 окт. 12:22 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Caddy  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Cady 2.0tdi euro 6 -16

9 000 ЕУР

27 мар. 20:09 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Caddy  ·  Тетово  ·  Желино

VW T 5

26 јан. 19:39 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Caddy  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VW T6

13 окт. 20:31 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Caddy  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VW CADDY KAKO NOVO

15 ноем. 17:23 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Caddy  ·  Радовиш

VW Caddy pikap

7 500 ЕУР

19 јул. 14:18 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Caddy  ·  Радовиш

Pick up Caddy

7 000 ЕУР Намалена цена

19 дек. 14:44 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Caddy  ·  Скопjе  ·  Студеничани

VW Caddy

02 јул. 16:57 Товарни и Влечни возила  ·  Volkswagen  ·  Caddy  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

VW Caddy 2.0 sdi

5 500 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Тешки воз./Комбиња/Виљушкар на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Volkswagen Caddy | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации