Македонски | Shqip | English |

IMT - Продажба на трактори од imt по најдобри цени!

509 , 6
5130 , 4
533 , 251
539 , 391
540 , 5
542 , 51
549 , 12
555 , 3
558 , 40
560 , 37
577 , 28

Пазар3 е одлично место за продавачите на imt трактори, но, и за оние кои што сакаат да одберат добро сочувани, половни трактори од imt кои ќе значително ќе Ви ја подобрат ефикасноста при работење, без притоа, да инвестирате огромни суми на пари!


За таа цел, Ве советуваме да се одлучите за разгледување на нашата понуда, или пак објавете оглас за продажба на трактори и понудете ги познатите модели како imt 539, imt 533, imt 577, imt 558, imt 560, imt 579, imt 538, imt 5270 и на останатите модели на imt со само еден клик!

Вчера 12:12 , ,

Traktor IMT 539

5 700 ЕУР

28 апр. 21:31 , ,

Traktor Imt 533

111 МКД

22 фев. 16:25 , ,

Mt 560

4 500 ЕУР

Зошто тракторите на imt се толку популарни?


Сопствениците на трактори, а и земјоделците, сигурно веќе знаат за брендот imt, или пак користат некои од најпознатите модели, но, на што се должи нивната популарност? Зошто луѓето се одлучуваат за купување токму на оние трактори чиј бренд е imt?


Популарен бренд - imt прв пат се појавил на пазарот уште во далечната 1947 година, но најголемиот замав го зема во периодот помеѓу 1955 до 2015 година.


Во 1988 година, imt станува рекордер во производство но и во продажба на трактори бидејќи ја надминува бројката од 42,500 трактори, и 35,000 приклучни машини, чија вкупна вредност изнесувала околу 600 милиони германски марки.


Квалитетни модели - imt 539, imt 533, imt 579, imt 5270, imt 577, imt 560, imt 538, imt 558 се само дел од многубројните трактори на imt кој што се користеле за обработка на земјата во поранешна Југославија, но дури и ден денеска.


Нивниот перформанс, издржливост, мобилност и лесно управување се едни од главните одлики кои на најдобар начин ги отсликуваат квалитетите на сите трактори на imt.


Огромна побарувачка - побарувачката за трактори од брендот imt е навистина голема во Македонија, вклучително и на Пазар3, а тоа значи дека без никаков проблем продавачите би можеле имаат брза и успешна продажба на трактори од овој бренд, а оние кои се во потрага, би можеле да го пронајдат посакуваниот модел во рекордно време!Зошто Пазар3 е идеално решение за продажба на imt трактори?


Респектабилен бренд - за ваша информација, Пазар3 важи за најпознатото а воедно и најголемо купопродажно и огласувачко место во државата, ке Ви овозможува да го најдете тоа што Ви е потребно, или пак да продадете што и да посакате - imt трактори, мотокултиватори, живеалишта, автомобили, возила, електроника па се до она што му е потребно на вашиот дом и семејство!


Неверојатна посетеност - вашите оглаис нема никогаш да поминат незабележани на Пазар3,а впрочем, тие ќе Ви помогнат да имате успешна и ефикасна продажба на вашите imt трактори, но и на се останато, а тоа се должи најмногу на големата посетеност.


Имено, нашиот сајт на дневно ниво го посетуваат преку 70 000 посетители, а тоа е можеби и главната причина поради која луѓето се одлучуваат за користење на нашите услуги.


Практични алатки - филтрите, полето за пребарување, и алатката за регистрирање на огласи ќе Ви помогнат да пребарувате огласи или пак да објавите оглас со само еден кли, на најлесен можен начин!


Во ова ќе имате прилика да се уверите и самите откако ќе започнете со нивното користење!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации