Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 фев. 20:42
Линк
Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava Skoda Superb 2.0 tdi 103kw,140ks,mozna Zamena

4 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:33
Линк
Авто плац Моторцикли (над 50cc)  ·  Yamaha  ·  MT  ·  Охрид

YAMAHA MT 09 SP 2018

10 490 ЕУР

25 фев. 18:24
Линк
Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Octavia 2.0 150ks

13 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999

Денес 18:23
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Центар

BMW 320i, 2012 год, 198.000 км

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 18:22 Автомобили  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Opel Mokka 1.4i TURBO 140hp 2015g 4x4

12 790 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 18:07 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford Focus 1.5 ECOBLUE TITANIUM . NEW MODEL

13 099 ЕУР Намалена цена

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 18:00 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Corsa D 1.3 cdti

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:56
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Скопје

Audi A5 SB 40TDI S-tronic 02/2023 - PRV sopstvenik

52 500 ЕУР

Година: 2023
Километража: 20 000 - 24 999
Онлајн
Денес 17:53 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Citroen C3 1.4hdi 2015 kako novo

6 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
Денес 17:51 Автомобили  ·  BMW  ·  418  ·  Гостивар

BMW 418D

18 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:35 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Скопје

PASSAT 1.6 120 ks NEUVEZUVAN

17 500 МКД

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 17:21 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Astra J 1.7cdti 2010g Cosmo

6 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:20 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Fabia 1.2tdi 2011g.

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 17:20 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Volkswagen Polo 1.2tdi Bluemotion 2011g.

6 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 17:20 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Volkswagen Golf VII 1.6tdi .105ks.14g.

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:20
Линк
Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Fiat 500 1.4

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 17:19 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Civic  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Honda Civic 1.6D 120ks 2015g

11 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:15 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

FORD FIESTA 2016 AUTOMATIK

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 17:09 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Битола

FORD FOKUS SW 1.6 TDCI. !!!! - MOZI I ZAMENA

7 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 17:07 Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Охрид

Hyundai IX35 1.7 CRDI 2012

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:05 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A8  ·  Куманово

Audi A8 4.2 Tdi Quattro 258 kw Auto Plac Zurich

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Онлајн
Денес 17:04 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Тетово

Se prodava opel astra 1.7h turbo diesel

1 МКД

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:01 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Скопjе  ·  Центар

mnogu ekonimicen Suzuki Swift

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 16:59 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Кочани

СЕ ПРОДАВА Шевролет Авео

2 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:59 Автомобили  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kia ceed

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:49 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Land Rover Freelander II 4x4 2008 PRV GAZDA

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:47 Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Велес

Продавам Toyota Corolla

12 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 16:46 Автомобили  ·  Audi  ·  Q3  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se otkupuvaat zdravi i havarisani vozila top procenka

Година: 2012
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 16:45 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Скопjе  ·  Центар

Land Rover Discovery 3

8 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:45 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 45 AMG  ·  Скопjе  ·  Аеродром

2022 Mercedes-Benz A-class AMG A45s 421 hp

82 000 ЕУР

Година: 2022
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 16:44
Линк
Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Бутел

Seat Ibiza 1.4TDI 2010/11 ODLICNO

4 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:37 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa D 1.4 Benzin 74 Kw Auto Plac Zurich

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 16:23 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Куманово

SEAT LEON 1.6 TDI 77KW NAJNOV UVOZ CH

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:19 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A5 2.0tdi AutoMilano

27 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:18 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  up!  ·  Скопjе  ·  Карпош

VOLKSWAGEN UP 1.0MPI 2017 FACELIFT

7 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 16:13
Линк
Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ford fiesta 1.1(86ks)Nov model*NEUVEZENA*18g.

8 899 ЕУР

Година: 2018
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 16:11 Мопеди (под 50cc)  ·  Tomos  ·  Apn  ·  Крива Паланка

Se prodava

400 ЕУР

Денес 15:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW GOLF 7 GTD (bez zameni)

17 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:56 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW F30 320D

1 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:45 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano

11 400 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:37 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Карпош

Pezo 2008 new model 2020/21g 1.5hdi 100ks kako novo

Година: 2020
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 15:36 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Карпош

Reno Clio nov model 1.5dci 85ks 2020/21g ful kako novo

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:35 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Скопjе  ·  Карпош

Reno Megane 1.5dci 2019/20god. 6 brzini ful kako nov

Година: 2019
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 15:34 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Insignia Grand Sport 1.6cdti avtomatic 2020g kako nova

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 15:33 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Скопjе  ·  Карпош

Pezo 508 1.5d 131ks avtomatic virtual 2019/20g kako novo

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 15:32 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mercedes B 180 cdi avtomatic facelift 2015/16g perfekten

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 15:32 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Карпош

Seat Leon FR 2.0tdi 184ks 6 brz 2015/16g ekstra kako nov

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:30 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Карпош

Audi A6 3.0tdi quattro 2011/12g ekstra ful kako novo

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:29 Авто плац Автомобили  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mini Countryman S 2.0SD avtomatic 143ks 2012/13g perfekten

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:25 Автомобили  ·  Honda  ·  Insight  ·  Скопjе  ·  Аеродром

HONDA INSIGHT 1.3 Benzin-HYBRID Regis do 01/2025g

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации