Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Крушево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Крушево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Крушево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 мар. 22:08 Куќи/Вили  ·  Крушево

ДВА ОБЈЕКТИ ВО КРУШЕВО

45 000 ЕУР

Број на соби: 10
22 јан. 09:04 Куќи/Вили  ·  Крушево

Се изнајмува куќа во Крушево.

Број на соби: 4
09 јан. 12:48 Куќи/Вили  ·  Крушево

SE PRODAVA KUKA VO KRUSEVO

Број на соби: 2
Површина: 100
26 ноем. 10:58 Куќи/Вили  ·  Крушево

Se izdavaat sobi za turisti za cel zimski period povolno

Број на соби: 4
09 окт. 12:21 Куќи/Вили  ·  Крушево

Се продава куќа во Крушево

38 000 ЕУР

Број на соби: 4
20 авг. 15:44 Куќи/Вили  ·  Крушево

Се продава прекрасна куќа во изградба КРУШЕВО

20 000 ЕУР

Број на соби: 6
15 јун. 13:16 Куќи/Вили  ·  Крушево

Kuka vo Krusevo

49 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
30 дек. 14:44 Куќи/Вили  ·  Крушево

Vila Radika

Број на соби: 6
Површина: 100
01 дек. 23:15 Куќи/Вили  ·  Крушево

ПРОДАВАМ КУЌА ВО КРУШЕВО

Број на соби: 6
05 септ. 08:14 Куќи/Вили  ·  Крушево

Апартман Крушево

Број на соби: 2
15 авг. 00:40 Куќи/Вили  ·  Крушево

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА СО 2 ОБЈЕКТИ ВО КРУШЕВО

35 000 ЕУР

Број на соби: 7
15 авг. 00:40 Куќи/Вили  ·  Крушево

ПАРЦЕЛА СО 2 ОБЈЕКТИ ЗА ЖИВЕЕЊЕ ВО КРУШЕВО ПОВОЛНО

35 000 ЕУР

Број на соби: 7
14 авг. 19:47 Куќи/Вили  ·  Крушево

Се продава парцела со 2 објекти - КРУШЕВО

35 000 ЕУР

Број на соби: 7
08 авг. 13:24 Куќи/Вили  ·  Крушево

Kuka vednas vseliva

Број на соби: 6
Површина: 120
24 јул. 15:02 Куќи/Вили  ·  Крушево

продажба

Број на соби: 8
22 јул. 08:20 Куќи/Вили  ·  Крушево

Kuka vo izgradba

15 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
19 мај 22:28 Куќи/Вили  ·  Крушево

Vednas vseliva kukja

28 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
19 мај 22:28 Куќи/Вили  ·  Крушево

Vednas vseliva kukja

28 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
19 мај 20:17 Куќи/Вили  ·  Крушево

Vednas vseliva kukja

28 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 80
10 мај 01:24 Куќи/Вили  ·  Крушево

Vednas vseliva kuka

29 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
09 мај 19:59 Куќи/Вили  ·  Крушево

Vednas vseliva kukja

28 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
20 апр. 17:20 Куќи/Вили  ·  Крушево

Kuka vo izgradba vo Krusevo

15 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
31 мар. 16:18 Куќи/Вили  ·  Крушево

Kuka vo Krusevo

26 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 90
25 фев. 18:33 Куќи/Вили  ·  Крушево

Продавам куќа

38 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 170
26 дек. 14:01 Куќи/Вили  ·  Крушево

APARTMAN PAPI

Број на соби: 1
10 јан. 08:24 Куќи/Вили  ·  Крушево

Nova kukja Krushevo

Број на соби: > 10
07 јан. 18:36 Куќи/Вили  ·  Крушево

Kuka vo Krusevo

Број на соби: 6
Површина: 120
15 дек. 12:42 Куќи/Вили  ·  Крушево

Studija vo hotelskata zona so parno greenje

Број на соби: 2
05 дек. 21:59 Куќи/Вили  ·  Крушево

Villa Mazar

Број на соби: 2
02 септ. 13:01 Куќи/Вили  ·  Крушево

Se izdava Apartman vo Krusevo - Preku cela godina

Број на соби: 2
Површина: 40
29 авг. 23:57 Куќи/Вили  ·  Крушево

Kuka od 124m2 vo Krusevo

23 000 ЕУР

Број на соби: 7
17 јул. 11:02 Куќи/Вили  ·  Крушево

Kuka vo Krusevo

Број на соби: 3
29 мар. 16:58 Куќи/Вили  ·  Крушево

Kukja vo Krusevo

Број на соби: 8
Површина: 170
27 јан. 22:46 Куќи/Вили  ·  Крушево

Nova kuka vo Krushevo

Број на соби: 10
Површина: 200
03 јан. 19:42 Куќи/Вили  ·  Крушево

Apartmani vo Krusevo

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
01 јан. 18:28 Куќи/Вили  ·  Крушево

Apartmani i sobi vo Krusevo

350 МКД / дневно

Број на соби: 5
Површина: 100
27 дек. 01:18 Куќи/Вили  ·  Крушево

Sprat vo etno stil vo Krushevo

700 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
17 дек. 09:51 Куќи/Вили  ·  Крушево

Kuka vo Krusevo Itno

Број на соби: 6
06 дек. 10:16 Куќи/Вили  ·  Крушево

Villa Mazar

Број на соби: 2
04 дек. 16:14 Куќи/Вили  ·  Крушево

Se Iznajmuva sprat od kuka vo Krusevo

Број на соби: 2
Површина: 100
04 дек. 00:10 Куќи/Вили  ·  Крушево

Soba za izdavanje

Број на соби: 5
24 ноем. 12:25 Куќи/Вили  ·  Крушево

SOBI ZA TURISTI SO PARNO GREENJE

Број на соби: 2
05 мај 22:25 Куќи/Вили  ·  Крушево

Kuka vo Krusevo itno

Број на соби: 3
23 фев. 21:30 Куќи/Вили  ·  Крушево

Apartman vo centarot na gradot

Број на соби: 3
10 фев. 17:29 Куќи/Вили  ·  Крушево

Kuka vo Krusevo

Број на соби: 2
Површина: 40
17 дек. 18:25 Куќи/Вили  ·  Крушево

SMESTUVANJE VO KRUSEVO

Број на соби: 3
Површина: 100
16 дек. 12:44 Куќи/Вили  ·  Крушево

Apartmani Dimitar

Број на соби: 3
Површина: 100
02 дек. 23:56 Куќи/Вили  ·  Крушево

Kupuvam kuka vikendica

13 окт. 17:35 Куќи/Вили  ·  Крушево

Moderno namestena vila vo Krusevo itno

700 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
20 јул. 12:08 Куќи/Вили  ·  Крушево

Vila FLORA - Krusevo

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Крушево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации