Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Montazni kuki - Огласи за откуп на монтажни куќи!


Пазар3 Ви нуди одлична можност за купување на montazni kuki, монтажни вили, како и станови, викендици, бараки и гаражи, плацеви па дури и за купување на недвижен имот во странство по најповолни цени!За таа цел, Ве охрабруваме да објавите оглас налик на kupuvam/se kupuva "montazni kuki" без одолговлекување, а ние ќе се погрижиме да станете сопственик на истите уште од следниот ден!

30 авг. 13:11 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Izrabotka na montazni kuki i vikendici

400 ЕУР

Број на соби: 2
02 мај 17:06 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Montazni kuki od snedvic panel

480 ЕУР

Број на соби: 3
02 мај 14:35 Куќи/Вили  ·  Струмица

Montazni kuki kuki za ziveenje vikendicki

24 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 мар. 16:59 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Илинден

Montazni kuki I kancelarii

250 ЕУР

Број на соби: 3,5
20 фев. 21:58 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kuki i vikendici od drvo

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
29 јул. 10:02 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Битола

Montazni kuki Kobil

Број на соби: 6
22 јул. 08:21 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Izrabotka na montazni kuki

Број на соби: 2
Површина: 60
19 ноем. 00:14 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Центар

Izrabotka i prodazba na montazni kuki

Број на соби: 2,5
Површина: 50
14 мар. 15:43 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Montazni kuki po Evropski standardi

Број на соби: 3
06 апр. 21:30 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Илинден

Montazni kuki od panel

Број на соби: 1

Дали сте знаеле: интересот за "montazni kuki" е огромен на Пазар3 и во форма на пребарување и во форма на наслови на огласи кои што ќе ги забележите се почесто во оваа категорија!Зошто интересот за montazni kuki е толку голем?Ефтини цени - цените за купување на montazni kuki се навистина прикладни, всушност, тие се идеални за сечиј буџет бидејќи цената за градба или за купување се навистина мали.Во истовреме, доколку сакате да купите тотално нови montazni kuki, тогаш знајте дека времето за истите да се изградат се експресни бидејќи тие веќе пристигаат направени.Одлична изолација - еден од бенефитите на купување на монтажни куќи е и изолацијата со која овие куќи пристигнуваат, а тоа значи и заштеда на трошоци за електрична енергија или пак греење за време на зимските денови, или пак за ладење во летните денови!Ова воедно и еден од најголемите причини поради кои се почесто ќе здогледате огласи од типот kupuvam "montazni kuki".Еко куќи - речиси и да нема монтажни куќи кои не се изработени од материјали кои што не ја загадуваат вашата околина, ниту пак се штетни по здравјето за вас и вашите најблиски!Со купување на montazni kuki, вие ќе имате значен придонес во намалување на загадувањето а од друга страна, пак, ќе имате и драстичен пад на трошоците за греење и ладење!Како да купите монтажни куќи во рекордно време?Регистрирајте оглас - со самото тоа што ќе се огласите на Пазар3, вашите огласи за montazni kuki нема да поминат незабележани, поради фактот што сме најголемото огласувачко место во Македонија кое има дневна посетеност од преку 70 000 посетители!Најдете локација - купувањето на монтажни куќи е навистина едноставно на Пазар3, но, сепак, наш совет е пред да се огласите, да размислите за локацијата на која што би сакале да живеете.Она што е одлично за Вас е тоа што би можеле да се сместите и во поелитни населби во модерни монтажни куќи без притоа да вложите поголема сума на пари.Впрочем, ако имате плац за куќа, тогаш наместо да го продавате би можеле да ги монтирате вашите montazni kuki без никаков проблем, па единствените трошоци би Ви биле само оние за самата куќа.Одете на лице место - доколку најдете сопственик на montazni kuki кои што ги продава, тогаш, наш совет е да го посетите местото на лице место со цел да имате подобра претстава околу изгледот на истите, бидејќи имајте на ум дека тие се направени за нечив друг вкус, наместо вас.Исто така, состојбата на самите монтажни куќи е од голема важност, бидејќи доколку има потреба за санирање на штетите, Вие би можеле да ја намалите постоечката цена.За крај, доколку сметате дека горенаведените совети Ви беа од корист, тогаш Вие сте повеќе од спремни да регистрирате оглас со префикс kupuvam/ se kupuva "montazni kuki".Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации