Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба, изнајмување и купување на vila vo Mavrovo


Добре дојдовте на сајтот на Пазар3!


Во оваа категорија од веб страницата на Пазар3.мк ќе сретнете огласи за vila vo Mavrovo, односно огласи каде се нудат вили на продажба, огласи каде се купуваат и огласи каде се изнајмуваат вили во Маврово. Доколку продавате, купувате или изнајмувате - оваа категорија е вистинското место за Вас!04 јан. 15:27 , ,

Se iznajmuva vila vo Mavrovo

Број на соби: 4
29 ноем. 22:56 , ,

Se izdava vila vo Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 170
14 јун. 23:18 , ,

Se iznamjuva Vila vo Mavrovo

65 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
19 мар. 12:36 , ,

Vila Luna Mavrovo

Број на соби: 5
Површина: 180
16 фев. 17:59 , ,

MAVROVO NOVA VILA 161m2 DVOR 425m2 POGLED NA EZERO

78 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
10 јан. 15:47 ,

MAVROVO VILA 153m2 I 430m2 DVOR POGLED NA EZERO

78 000 ЕУР

Број на соби: 4
10 ноем. 20:21 , ,

LUX VILA ZA NOVOGODISNI PRAZNICI MAVROVO

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
08 јун. 16:55 , ,

Se iznajmuva vila vo Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 120
03 апр. 02:02 , ,

SE IZNAJMUVA VILA VO MAVROVO SO PREKRASEN POGLED

50 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
16 јан. 00:42 , ,

Se iznajmuva vila vo Mavrovo

120 ЕУР / дневно

Број на соби: 4
Површина: 90
19 ноем. 13:21 , ,

Villa Jeti

60 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 100
30 јун. 15:23 , ,

Vila kuka vo Mavrovo

Број на соби: 2,5
02 дек. 18:41 , ,

Se iznajmuva vila vo Mavrovo

Број на соби: 3
05 мар. 10:14 , ,

Vila Yeti Mavrovo

60 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
30 окт. 21:29 ,

Vila vo Mavrovo

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 5
04 септ. 03:05 , ,

Iznajmuvam vila 40m2 vo Mavrovo

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 5
16 јул. 17:00 , ,

Vila vo Mavrovo

52 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 150
25 дек. 18:23 , ,

Izdavam Vila vo Mavrovo

Број на соби: 4
Површина: 80
26 ноем. 15:16 ,

Kuka od 1200m2 vo Gostivar

200 000 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 120
11 ноем. 09:20 , ,

Vila od 130m2 vo Mavrovo Gostivar

Број на соби: 5
Површина: 130

Маврово - најпознатата дестинација за зимски туризам во Македонија


Изборот помеѓу летниот и зимскиот одмор зависи од индивидуалните карактеристики на личноста, од желбите и замислите околу тоа што престставува еден "идеален" одмор. Иако прекрасното сино море и долгите песочни плажи пробудуваат неверојатни аспирации, многумина тврдат дека после летниот одмор потребен е "одмор за да се одморите од одморот". Додека пак, после зимскиот одмор велат дека се чуствуваат освежено и полни со енергија.Еден од најпознатите зимски туристички центри во Македонија е Маврово, селото во Општина Маврово и Ростуше кое е сместено на брегот на Мавровското Езеро. Националниот парк Маврово нуди можности за планинарење и различни активности во склоп на зимскиот туризам.Љубителите на снег, планини и чист водух уживаат во придобивките кои ги нуди Маврово!Изнајмување на vila vo Mavrovo


Посакувате Вашиот следен зимски одмор да го поминете во Маврово?


Тогаш сигурно пребарувате онлајн користејќи ги некоја од следниве фрази за пребарување: apartmani mavrovo, vila mavrovo, mavrovo mk, smestuvanje vo mavrovo, mavrovo vila, vikendici mavrovo,mavrovo apartmani za izdavanje, vila mavrovo и сл. со цел да го пронајдете идеалното сместување.На Пазар3.мк активни се голем број на огласи за индивидуално сместување и огласи каде се изнајмуваат вили и апартмани. Доколку се одлучите да претсојувате во vila vo Mavrovo, наспроти престојот во хотел или приватна куќа, тука на Пазар3 можете да си го организирате Вашиот нареден зимски одмор.Купување на vila vo Mavrovo


Со намера да избегаат од градскиот метеж во пријатна и мирна околина, многумина се одлучуват да купат vila vo Mavrovo. Купувањето на веќе изградена вила ќе Ви овозможи за пократко време да уживате во викендот на планина, покрај преубавото Мавровско Езеро.


Погледнете ги огласите на Пазар3 каде се продаваат вили во Маврово, или регистрирајте оглас со наслов "kupuvam vila vo mavrovo". На Пазар3 со сигурност ќе ја најдете Вашата идеална vila vo Mavrovo.Продажба на vila vo Mavrovo


Со огромен број на посетители на дневно ниво, Пазар3 претставува идеално место за огласување на разни недвижности како што се куќи, апартмани или вили.


Доколку поседувате vila vo Mavrovo која би сакале да ја продадете, Пазар3 е идеалното место за Вас. Со едноставно пополнување на формуларот и наведување на информациите за вилата, Вашата vila vo Mavrovo ќе се продаде на најбрз и најефективен начин. Не заборавајте да направите и неколку добри фотографиите од вилата - фотографиите најлесно ја прикажуваат сликата за вилата што се продава!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации