Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Свети Николе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Свети Николе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Свети Николе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 дек. 12:22 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka vo centar na Sveti Nikole

Број на соби: 6
11 окт. 18:36 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

KUKA KARABINA VO BEL KAMEN

1 ЕУР

Број на соби: 10
28 авг. 15:08 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

kuka

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
30 јун. 08:43 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka vo selo Knezje Sveti Nikole

40 000 ЕУР

Број на соби: 4
17 окт. 08:19 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Се продава куќа во с.Горобинци

Број на соби: 6
Површина: 150
14 фев. 02:40 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka vo izgradba Sveti Nikole Bel Kamen

Број на соби: 10
07 авг. 08:33 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka so gradezna parcela na odlicna lokacija

37 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 4
03 јун. 08:31 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka vo Sv.Nikole 300m2

Број на соби: 4
16 јул. 21:42 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka vo Sveti Nikole

Број на соби: 3
20 мај 20:35 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka so dvor vo Sveti Nikole

38 000 ЕУР

Број на соби: 3
30 дек. 19:35 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka vo Sveti Nikole

Број на соби: 10
30 дек. 13:42 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka vo Sveti Nikole

Број на соби: > 10
21 ноем. 21:10 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Golema kuka vo Sveti Nikole

Број на соби: 6
10 окт. 09:18 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka vo Lozovo

Број на соби: 6
Површина: 130
17 мај 13:16 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka vo selo Erdzelija

15 000 ЕУР

Број на соби: 4
12 апр. 12:48 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka od 56m3 vo Sveti Nikole

Број на соби: 2,5
05 мар. 11:50 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka 80m2 vo Sveti Nikole

17 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
25 јан. 08:39 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka od 110m2 i dvorno mesto 211m2 vo Sveti Nikole

Број на соби: 4
Површина: 110
16 јан. 18:15 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka vo Sveti Nikole

Број на соби: 4
08 јан. 22:35 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Niva so vikendica vo Sveti Nikole

Број на соби: 2
22 дек. 12:43 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka vo selo Erdzelija

15 000 ЕУР

Број на соби: 4
07 септ. 22:44 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka od 200m2 vo Sveti Nikole

Број на соби: 10
Површина: 200
06 јул. 10:12 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka vo Sveti Nikole

Број на соби: 3
15 јун. 19:19 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

KUKA VO SVETI NIKOLE NA ODLICNA LOKACIJA

49 000 ЕУР

Број на соби: 4
19 ноем. 18:10 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka stara ili mesto od 50m2 vo Centar

10 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
26 авг. 15:30 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka 150m2 vo Sveti Nikole

Број на соби: 6
Површина: 150
30 јул. 17:05 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

VIla vo sTrstenik Sveti Nikole

Број на соби: 2
Површина: 130
11 мар. 19:23 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka od 360m2 vo Sveti Nikole

Број на соби: 7
25 фев. 20:07 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka od 199m2 vo Sveti Nikole

27 000 ЕУР

Број на соби: 6
21 фев. 16:13 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka so ovostarnik vo Sveti Nikole

Број на соби: 6
16 јан. 15:59 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuki od 130m2 vo Sveti Nikole

Број на соби: 8
Површина: 130
15 дек. 23:23 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka od 199m2 vo centarot na Sveti Nikole

Број на соби: 7
21 ноем. 19:06 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuki so dvorno mesto vo Sveti Nikole

Број на соби: 7
16 авг. 11:54 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka vo Sveti Nikole

Број на соби: > 10
26 јул. 14:16 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Stara kuka od 107m2 vo Sveti Nikole

18 000 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Свети Николе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации