Македонски | Shqip | English |

Свети Николе | Живеалишта | Куќи/Вили

22 септ. 21:06 ,

Samostojna kuka 120m2

42 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
Површина: 120
30 дек. 19:35 ,

Kuka vo Sveti Nikole

Број на соби: 10
10 окт. 09:18 ,

Kuka vo Lozovo

Број на соби: 6
Површина: 130
17 мај 13:16 ,

Kuka vo selo Erdzelija

15 000 ЕУР

Број на соби: 4
05 мар. 11:50 ,

Kuka 80m2 vo Sveti Nikole

17 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
16 јан. 18:15 ,

Kuka vo Sveti Nikole

Број на соби: 4
07 септ. 22:44 ,

Kuka od 200m2 vo Sveti Nikole

Број на соби: 10
Површина: 200
06 јул. 10:12 ,

Kuka vo Sveti Nikole

Број на соби: 3
19 ноем. 18:10 ,

Kuka stara ili mesto od 50m2 vo Centar

10 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
09 септ. 13:38 ,

Ubava kuka vo Sveti Nikole

120 000 ЕУР

Број на соби: 9
26 авг. 15:30 ,

Kuka 150m2 vo Sveti Nikole

Број на соби: 6
Површина: 150
30 јул. 17:05 ,

VIla vo sTrstenik Sveti Nikole

Број на соби: 2
Површина: 130
16 јан. 15:59 ,

Kuki od 130m2 vo Sveti Nikole

Број на соби: 8
Површина: 130
26 јул. 14:16 ,

Stara kuka od 107m2 vo Sveti Nikole

18 000 ЕУР

Број на соби: 3
Кон почеток