Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 јун. 22:49 ,

Kuka vo Veles

Број на соби: 9
22 јун. 09:08 ,

Kuka od 120m2 vo Veles

45 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
21 јун. 15:59 ,

Kuka vo oblasta Varnaliite Veles

40 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
05 јун. 14:12 ,

Kuka za ziveenje

Број на соби: 5
Површина: 150
09 јун. 09:16 ,

Kuka vo naselba Otovica

45 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
06 јун. 17:45 ,

Nova Kuka

Број на соби: 8
05 јун. 21:54 ,

Kuka od 90m2 vo Veles

6 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
30 мај 21:53 ,

Kuka na ulica Rilski Kongres 85 Veles

63 000 ЕУР

Број на соби: 5
26 мај 08:36 ,

Kuka na dva sprata vo Veles

26 000 ЕУР

Број на соби: 6
21 мај 23:09 ,

Vikend kuka so bazen

Број на соби: 2
Површина: 60
15 мај 15:12 ,

Kukja

1 ЕУР

Број на соби: 9
30 апр. 10:07 ,

Se Prodava kukaa vo Veles

22 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 120
28 апр. 10:19 ,

kuka novo gradena, plizu pazarot na 2 sprata

59 990 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160
03 апр. 09:49 ,

Niva so vikendica vo Veles

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
01 апр. 00:36 ,

Kuķa za ziveenje

23 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
18 мар. 08:50 ,

Prodavam kiķa

23 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
17 мар. 20:04 ,

Sprat od kuka vo nas Otovica

34 000 ЕУР

Број на соби: 4
04 мар. 08:18 ,

Vikend kuka so luksuzno ureden dvor

Број на соби: 2,5
Површина: 60
13 фев. 21:57 ,

Продажба

Број на соби: 3,5
28 јан. 20:03 ,

Se prodava kukja

1 МКД

Број на соби: 3
Површина: 90
21 јан. 22:30 ,

Dvospratna kuka vo Veles

Број на соби: 4
20 јан. 23:14 ,

Kuca na prodaju

Број на соби: 5
18 јан. 18:22 ,

Се продава куќа

Број на соби: 9
26 дек. 05:38 ,

Se izdava kuka

1 000 МКД / дневно

Број на соби: 2
15 окт. 03:08 ,

Kuka vo Veles vednas vselliva

45 000 ЕУР

Број на соби: 9
05 окт. 10:19 ,

Kuka vo Veles

Број на соби: 3
Површина: 80
18 септ. 11:04 ,

Kuka na dobra lokacija

Број на соби: 5
Површина: 100
30 авг. 03:25 , ,

kujkata se prodava

23 000 ЕУР

Број на соби: 4
21 авг. 00:30 ,

KUKA KAJ GRADCKI SAAT CENTAR

77 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 120
16 авг. 09:08 ,

SPRAT OD KUKA KAJ STAR MOST 150m2 POVOLNO

15 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
25 јул. 00:23 ,

vikendica so ovostarnik

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
21 јул. 19:57 ,

Kuka vo Veles

Број на соби: 6
Површина: 120
18 јул. 17:04 , ,

Se prodava kukja i lozje

Број на соби: 4

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации