Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Живеалишта | Плацови/Ниви и фарми | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Плацови/Ниви и фарми,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Плацови/Ниви и фарми | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 фев. 17:20 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Niva od 3628m2

25 000 ЕУР

08 јан. 16:02 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Se prodava niva

08 јан. 15:57 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Se prodava niva vo industiska zona

02 јан. 14:55 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Плац-нива

1 ЕУР

25 дек. 15:25 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Plac 2500m2

21 ноем. 12:15 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Плац во Добрејци

1 ЕУР Намалена цена

17 ноем. 21:40 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Niva na tranzitniot pat pozadi kiper market

13 500 ЕУР

12 ноем. 17:26 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

СЕ ПРОДАВА ДУЌАН

44 500 ЕУР

10 ноем. 18:26 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Плац-нива

1 ЕУР

10 ноем. 12:34 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Plac vo Strumica

20 ЕУР

05 ноем. 23:10 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Niva/Plac Нива/Плац

8 500 ЕУР

05 ноем. 22:41 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Niva/Plac Нива/Плац

8 500 ЕУР

06 окт. 14:12 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Niva vo Strumica selo Banica

15 000 ЕУР

13 септ. 04:14 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Se prodava niva

13 500 ЕУР

22 авг. 20:32 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

se prodava niva

13 500 ЕУР

04 јун. 14:34 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Plac vo Bansko od 398m2

30 200 ЕУР

07 фев. 13:57 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Се продава плац

12 дек. 20:23 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Parcela KP br.1347 КО Gradashorci

06 ноем. 18:04 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Plac od 560m2

14 000 ЕУР

09 окт. 10:34 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Strumica

27 авг. 22:26 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Strumica

01 авг. 08:41 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Plac vo Strumica

29 јун. 12:54 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Plac vo Sofilar

50 ЕУР

05 апр. 21:37 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Plac vo stariot del na gradot

29 000 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Плацови/Ниви и фарми на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Плацови/Ниви и фарми | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации