Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Живеалишта | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 фев. 17:46
Линк
Станови  ·  Струмица

Se prodava stan

73 000 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 14:54 Станови  ·  Струмица

Happy apartments-Апартмани за краток и подолг престој

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 60
16 фев. 18:46 Куќи/Вили  ·  Струмица

Се продава куќа

1 МКД

Број на соби: 5
16 фев. 08:55 Станови  ·  Струмица

СЕ ИЗДАВА СТАН 58 М2 !!!

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
15 фев. 16:41 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Nov Dvosoben stan - 6 BS - 54m2

850 ЕУР

Број на соби: 2
15 фев. 09:35 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Nov Dvosoben stan - 5 BS

850 ЕУР

Број на соби: 2
15 фев. 08:01 Станови  ·  Струмица

Се Продава Четирисобен Стан

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
14 фев. 17:44 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Nov Dvosoben stan -4 BS

850 ЕУР

Број на соби: 2
14 фев. 16:14 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Nov Dvosoben stan - 2 BS

850 ЕУР

Број на соби: 2
14 фев. 16:11 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Струмица

Nov Dvosoben stan -3 BS

850 ЕУР

Број на соби: 2
12 фев. 22:07 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se prodava kuka,cena po dogovor

1 МКД

Број на соби: 5
12 фев. 17:46
Линк
Станови  ·  Струмица

Se prodava stan

73 000 ЕУР

Број на соби: 3
12 фев. 13:28 Станови  ·  Струмица

Stan 87m2

70 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
09 фев. 08:22 Станови  ·  Струмица

Se izdava kompletno opremen stan

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
08 фев. 16:46 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka od 360m2 vo Strumica

Број на соби: > 10
08 фев. 09:49 Станови  ·  Струмица

Se izdava stan na Stara Carsija od 63m2

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
03 фев. 16:01 Станови  ·  Струмица

Odlicen stan 64m2 + 10m2 terasi vo Strumica

78 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
01 фев. 22:47 Станови  ·  Струмица

Se izdava stan

Број на соби: 3
Површина: 70
01 фев. 17:20 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Niva od 3628m2

25 000 ЕУР

31 јан. 07:30 Соби  ·  Струмица

Sprat i sobi za izdavanje

30 јан. 14:13 Куќи/Вили  ·  Струмица

Се продава куќа со дворно место

1 МКД

Број на соби: 3,5
26 јан. 12:55 Куќи/Вили  ·  Струмица

Се издава стан, спремен за вселување

1 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
15 јан. 16:46 Станови  ·  Струмица

stan

55 000 ЕУР

Број на соби: 2
15 јан. 12:25 Станови  ·  Струмица

Se izdava kompletno opremen stan

Број на соби: 5
09 јан. 19:00 Станови  ·  Струмица

Stan vo Strumica Karpos

815 ЕУР

Број на соби: 4
08 јан. 16:02 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Se prodava niva

08 јан. 15:57 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Se prodava niva vo industiska zona

07 јан. 00:19 Станови  ·  Струмица

Нов стан од 109м2 во зграда Manhattan карпош/Струмица

780 ЕУР

Број на соби: 4
03 јан. 13:15 Станови  ·  Струмица

Се издава нов модерно опремен стан со цела покуќнина

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
02 јан. 14:55 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Плац-нива

1 ЕУР

28 дек. 17:36 Куќи/Вили  ·  Струмица

SE IZDAVA NAMESTEN SPRAT OD KUKA

Број на соби: 2,5
Површина: 70
27 дек. 11:20 Куќи/Вили  ·  Струмица

Kuka od 200m2 vo centar na Strumica

Број на соби: 7
Површина: 200
26 дек. 19:52 Станови  ·  Струмица

*ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА* Се продава нов стан

Број на соби: 4
25 дек. 15:25 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Plac 2500m2

24 дек. 20:02 Куќи/Вили  ·  Струмица

СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА

Број на соби: 2,5
Површина: 60
19 дек. 13:46 Станови  ·  Струмица

Stan vo Strumica

95 000 ЕУР

Број на соби: 4
19 дек. 09:46 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se bara plac

18 дек. 10:07 Станови  ·  Струмица

Kupuvam GARSONJERA vo strumica

13 дек. 16:43 Куќи/Вили  ·  Струмица

Se izdava sprat od kuka 120m2 vo Strumica

Број на соби: 4
12 дек. 11:45 Куќи/Вили  ·  Струмица

Се продава куќа

108 000 ЕУР

Број на соби: 8
12 дек. 09:34 Станови  ·  Струмица

Apartments Fantasy

Број на соби: 3
Површина: 80

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Baram za iznajmuvanje | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации