Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Соби | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Соби,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Соби | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 апр. 06:33 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat apartmani vo Star Dojran

28 апр. 22:09 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdava nov stan

22 апр. 15:52 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se iznajmuvaat sobi vo Star Dojran

21 апр. 15:32 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavat apartmani Star Dojran

21 апр. 02:55 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

SE IZDAVAAT APARTMANI VO GEVGELIJA

1 ЕУР / месечно

31 мар. 20:09 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Sobi za iznajmuvanje vo Dojran

06 септ. 17:25 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdavaaat apartmani na ul Moinski pat Gevgelija

1 200 МКД / дневно

15 авг. 08:44 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Sobi i studija vo Dojran

13 авг. 11:41 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat sobi vo Star Dojran

500 МКД / месечно

01 авг. 11:41 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat sobi vo Star Dojran

31 јул. 15:01 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat apartmani vo Star Dojran

22 јул. 14:27 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat sobi vo Star Dojran

500 МКД / дневно

14 јул. 22:54 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Smestuvanje vo Star Dojran

400 МКД / дневно

12 јул. 15:26 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat sobi vo Star Dojran

500 МКД / дневно

11 јун. 17:33 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

SE IZDAVAAT APARTMANI

27 апр. 19:09 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Apartmani vo Dojran

21 мар. 13:55 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava apartman 35m2

9 000 МКД / месечно

18 јул. 13:02 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Apartmani Dojran Studia Vila Mario

05 јул. 23:50 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdava apartmani i sobi Star Dojran Vila Mario

1 ЕУР / месечно

30 јун. 11:04 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Sobi vo Dojran

17 јун. 20:40 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdava

26 мај 19:38 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat apartmani vo Star Dojran

26 мај 16:20 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat apartmani Star Dojran

06 мај 08:56 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Shale apartmani i sobi za izdavanje

04 мај 01:00 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se iznajmuvaat sobi vo Dojran

1 200 МКД / дневно

19 апр. 19:47 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat sobi vo Star Dojran

29 мар. 16:33 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat apartmani

20 ЕУР / дневно

21 мар. 12:32 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat sobi vo Star Dojran

16 авг. 10:22 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat sobi vo Star Dojran

350 МКД / дневно

29 јул. 07:18 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdavaat apartmani vo Gevgelija

100 ЕУР / месечно

23 јун. 07:43 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Издаваме соби во Стар Дојран

22 јун. 22:49 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat sobi vo Star Dojran

22 јун. 20:26 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Apartmani vo centarot na Star Dojran

23 ноем. 23:00 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava apartman na vtor sprat 70m2

10 000 МКД / дневно

05 авг. 15:11 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdava stan vo Dojran

18 јул. 18:05 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Apartmani Glorija vo Dojran

05 јул. 19:29 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdravata sobi i apartman vo vila Mario

25 јун. 15:29 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat sobi vo Dojran

05 фев. 20:58 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se izdava soba

20 дек. 20:02 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdava vila Mario Star Dojran za Nova Godina

02 дек. 05:21 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Se izdavaat sobi vo Dojran

18 авг. 01:18 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Apartmani so Ekstra pogled kon ezeroto

20 јул. 19:47 Соби  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

SE IZDAVAAT SOBI VO STAR DOJRAN

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Соби на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Соби | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации