Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Соби | Охрид

Охрид , 80

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор pestani,по категорија Соби,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: pestani | Сите | Соби | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 окт. 08:54 Агенција за недвижности Соби , Охрид

Villa Koceski Pestani

12 ЕУР / дневно

13 јул. 13:43 Соби , Охрид

Apartmani Zimovski Pestani

06 апр. 18:53 Соби , Охрид

APARTMENTS VELA - PESTANI OHRID

05 апр. 14:30 Соби , Охрид

Apartmani vo Pestani

04 авг. 10:45 Соби , Охрид

Apartmani Pestani

50 ЕУР / дневно

21 јул. 16:55 Соби , Охрид

Apartmani Vila Galerija Pestani

18 јул. 11:03 Соби , Охрид

Se iznajmnuvaat apartmani

22 јун. 17:08 Соби , Охрид

Se iznajmuvaat apartmani vo Pestani

21 јун. 23:11 Соби , Охрид

Se izdavaat apartmani vo Pestani Ohrid

17 дек. 09:43 Соби , Охрид

APARTMENTS VELA - PESTANI, OHRID

28 ноем. 11:26 Соби , Охрид

Apartmani vo Pestani

99 999 МКД / дневно

11 јул. 15:27 Соби , Охрид

Se izdava studio vo Pestani

30 ЕУР / дневно

03 јул. 16:34 Соби , Охрид

Se iznajmuvaat apartmani

15 јун. 11:16 Соби , Охрид

Se iznajmuvaat apartmani

20 мај 08:05 Соби , Охрид

Se iznajmuvaat sobi vo Pestani

24 мар. 16:45 Соби , Охрид

Villa Koceski Pestani

9 ЕУР / дневно

29 јул. 20:38 Соби , Охрид

Se iznajmuvaat apartmani vo Pestani ,Ohrid

14 јул. 14:24 Соби , Охрид

VILA MIMI PESTANI

23 јун. 23:50 Соби , Охрид

LILE PESTANI APARTMANI I BUNGALOVI

23 фев. 20:30 Соби , Охрид

LILE PESTANI APARTMANI I BUNGALOVI

27 јул. 14:02 Соби , Охрид

Se izdava soba

25 ЕУР / месечно

15 јул. 19:12 Соби , Охрид

Sobi Apartmani Villa Lana Pestani Ohrid

13 јул. 12:49 Соби , Охрид

Villa Koceski Pestani

8 ЕУР / дневно

11 јул. 16:33 Соби , Охрид

Se iznajmuvaat apartmani vo Pestani Ohrid

10 мај 21:21 Соби , Охрид

VILLA Meskoski Pestani

1 150 МКД / дневно

21 авг. 08:58 Соби , Охрид

Apartmani so pogled na ezero

25 ЕУР / дневно

11 авг. 19:41 Соби , Охрид

Sobi vo Pestani 11km od Ohrid

23 јул. 09:23 Соби , Охрид

SOBI

14 јун. 20:43 Соби , Охрид

Sobi vo Pestani prv red pokraj ezero

800 МКД / месечно

12 јун. 16:35 Соби , Охрид

Apartmani studija PALOSKI

01 апр. 13:13 Соби , Охрид

APARTMANI VO PESTANI

30 авг. 13:42 Соби , Охрид

Se iznajmuvaat apartmani vo Pestani

18 авг. 14:11 Соби , Охрид

APARTMANI LILE PESTANI I BUNGALOWI

09 јул. 13:32 Соби , Охрид

PESTANI NOVI APARTMANI NA SAMIOT BREG

22 јун. 19:24 Соби , Охрид

VILLA MIMI PESTANI

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Соби на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување pestani | Сите | Соби | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

pestani Pestani pestani Pestani pestani PESTANI Pestani Pestani Pestani pestani

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации