Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор pestani,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: pestani | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 мар. 09:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Sanrajs luksuzen apartman 66 m2 so pogled na ezero

200 000 ЕУР

Број на соби: 2
26 мар. 14:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kapital luksuzen stan so pogled na ezero vo Pestani

187 000 ЕУР

Број на соби: 2
22 мар. 20:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kukja vo Pestani,79m2 na 100 metri od ezero

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
19 авг. 07:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Apartmani Sajceski- Pestani

Број на соби: 1,5
Површина: 40
05 авг. 15:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Uzivajte vo deluks apartman na sama plaza vo Pestani

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 60
28 јул. 08:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Najubav stan na rivierata Pestani

Број на соби: 2,5
20 јул. 15:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

ATRAKTIVEN APARTMAN NA OHRIDSKO EZERO

180 000 ЕУР

Број на соби: 3
19 јул. 13:13 Станови  ·  Охрид

Luksuzen stan vo Pestani

190 000 ЕУР

Број на соби: 3
07 окт. 07:06 Станови  ·  Охрид

last minute exluziv-last minute exluzivno

1 ЕУР

Број на соби: 2
17 авг. 12:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Osum apartmani vo pestani ohrid itno

Број на соби: 2
Површина: 60
15 авг. 00:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Apartmani-studia vo Pestani

Број на соби: 1,5
24 јул. 19:33 Станови  ·  Охрид

Se iznajmuva stan vo Pestani

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
08 јул. 15:59 Станови  ·  Охрид

Apartman Aqua Blue

Број на соби: 2
Површина: 60
10 ноем. 18:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Kamelija Stan vo Pestani, so pogled na ezero

75 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
03 септ. 09:09 Станови  ·  Охрид

Se iznajmuva apartman vo Pestani

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 60
14 авг. 13:26 Станови  ·  Охрид

Stanovi vo Pestani

Број на соби: 3
13 авг. 17:51 Станови  ·  Охрид

Stanovi vo Pestani

Број на соби: 3
11 јул. 13:44 Станови  ·  Охрид

Povolno se izdava apartman vo zgrada

25 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
14 апр. 21:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Nas Vas Dom kukja vo Pestani 300 mkv

Број на соби: 10
01 септ. 15:42 Станови  ·  Охрид

Kompletno namesten stan vo Peštani

Број на соби: 2
29 јун. 08:28 Станови  ·  Охрид

Se iznajmuva apartman vo Pestani

Број на соби: 1
Површина: 40
05 апр. 15:29 Станови  ·  Охрид

Apartmani vo pestani Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 80
09 септ. 15:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

3 soben stan od 90m2 vo Pestani Ohrid

99 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
09 септ. 15:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov 2 soben stan vo Pestani-Ohrid

58 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
09 септ. 15:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Ohrid 133m2 Pestani

133 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 јун. 09:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

STAN OD 76m2 VO PESTANI

900 ЕУР

Број на соби: 3
15 јун. 19:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosob stan 90m2 vo Ohrid Aqua Blue

99 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
15 јун. 19:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dvosoben stan 55m2 vo Ohrid Aqua Blue

58 000 ЕУР

Број на соби: 2
08 мај 20:33 Станови  ·  Охрид

Nas Vas Dom Stan vo Pestani Akva Blu 73m2

Број на соби: 3
06 мај 16:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

STANOVI VO OHRID

590 ЕУР

Број на соби: 2
22 ноем. 15:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan vo Pestani zamena za stan vo Ohrid

30 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
15 септ. 15:44 Станови  ·  Охрид

Nas Vas Dom ekskluzivni stanovi vo Pestani

Број на соби: 3
30 авг. 08:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Se razmenuva nov stan vo Pestani za stan vo Skopje

30 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
16 јул. 15:37 Станови  ·  Охрид

Atraktiven apartman od 71m2 vo Pestani

1 050 ЕУР

Број на соби: 3
13 јун. 21:45 Станови  ·  Охрид

Se iznajmuva apartman od 58m2 vo Ohrid Pestani

45 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
13 апр. 16:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stan od 35m2 vo Ohrid

900 ЕУР

Број на соби: 1,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување pestani | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

pestani Pestani pestani Pestani pestani PESTANI Pestani Pestani Pestani pestani

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации