Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Соби за изнајмување и апартмани за вашите потреби по екстра поволни цени!

Пазар3 Ви нуди одлична можност да ја разгледате големата понуда на соби за изнајмување и апартмани, како и да објавите огласи кои ќе Ви донесат директна комуникација со многубројни сопственици кои ќе Ви понудат соби за изнајмување и апартмани!


На нашот сајт ќе можете да најдете соби за изнајмување и апартмани ширум целата територија на нашата земја - соби за дневен престој, приватни соби, соби за студенти, ефтини соби скопје, или пак да објавите огласи во кои нудите издавање соби охрид, како и смештај - маврово смештај, смештај охрид, смештај во дојран со само еден клик!

Вчера 18:54
Линк
Соби , Скопjе , Центар

Sobi za nokevanje i kratok prestoj vo Centar

500 МКД / месечно


Вчера 18:54 Соби , Скопjе , Центар

Sobi za nokevanje i kratok prestoj vo Centar

500 МКД / месечно

Вчера 08:46 Соби , Охрид

Se izdava garsonjera na 50m do kej

1 300 МКД / месечно

04 окт. 20:32 Соби , Скопjе , Центар

Apartmani kratok prestoj Skopje Centar

1 200 МКД / дневно

Зошто Пазар3 е одличен избор за да пребарувате и регистрирате огласи за соби за изнајмување и апартмани?


Огромна посетеност - една од предностите на нашиот која што ќе ја почувствувате уште веднаш, е во огромната посетеност и тоа од преку 70 000 посетители на дневна основа!


Тоа значи дека сите огласи за соби за изнајмување и апартмани кои ги издавате ќе бидат прочитани од огромен број на читатели и потенцијални клиенти!


Од друга страна, ако сте во потрага по соби за изнајмување или апартмани вие ќе бидете во тек со сите огласи и би имале можност за директен контакт со некој од сопствениците!


Одлична понуда - на нашиот сајт постои навистина огромна понуда на соби за изнајмување - соби за студенти, соби за краток престој, евтини соби скопје, соби за дневен престој, соби охрид, како и многубројни огласи за издавање соби охрид, и смештај како - маврово смештај, дојран смештај, и во останатите туристички места во државата!


Исто така, покрај соби за изнајмување, издавањето на апартмани е навистина популарно, а тоа значи дека ќе можете да разгледате или објавите оглас за изнајмување на апартмани охрид, љубаништа апартмани, апартмани дојран, апартмани струга, и останати апартмани во внатрешноста во Македонија!


Пристојни цени - иако цените на соби за изнајмување варираат поради многубројни причини, сепак, бидете сигурни дека на Пазар3 ќе можете да најдете соби за изнајмување како и апартмани чија цена е компатибилна со вашиот буџет!


Се што треба да направите е да ги искористите филтрите кои Ви се достапни, а нашиот систем ќе Ви понуди соби за изнајмување и апартмани кои соодејствуаат со вашиот буџет уште во истиот момент!Како правилно да пребарувате и регистрирате огласи за апартмани и соби за изнајмување?


Нашиот сајт Ви нуди одлични алатки кои можете да ги користите со цел да најдете потенцијални клиенти кои можат да Ви понудат апартмани и соби за изнајмување, а тоа воедно, е и една од причинити поради кои луѓето обожуваат да се огласуваат на Пазар3!


Имено, ако сакате да сте во тек со огласите за соби за изнајмување, тогаш користете го полето за пребарување кое Ви остава простор за да внесете клучни зборови кои директно или индиректно асоцираат на вашата потреба - "изнајмување соби во охрид", "sobi za dneven prestoj", "издавање соби охрид", "евтини соби скопје", "соби за студенти", и слично!


Истото важи и за пребарување на апартмани и сместувања - "смештај охрид", "маврово смештај", и тн.


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи, Ве советуваме да обрнете големо внимание на начинот на кој што ги конструирате вашите огласи за и апартмани и соби за изнајмување, почнувајќи од насловот па се до крајот на огласот.Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации