Македонски | Shqip | English |

Дебар | Живеалишта | Станови

06 јун. 14:25 ,

MAVROVO VO ANOVI APARTMAN 72m2 VTORI KAT

38 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
03 јан. 22:10 ,

Stan od 72m2 vo Debar

33 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 ноем. 20:37 ,

STAN OD 74M2 VO DEBAR

Број на соби: 3
28 јун. 08:00 ,

Banesë në Durrës Shqipëri

35 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Кон почеток