Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Станови | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 јул. 14:15 ,

Se izdava nov stan vo Kavadarci

Број на соби: 6
Површина: 150
25 јун. 06:38 ,

Se izdava stan vo Kavadarci od 100m2

Број на соби: 4
Површина: 100
01 јун. 17:23 ,

Se izdava prazen stan od 72m2

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
17 мај 15:10 ,

Se izdava stan

Број на соби: 3
Површина: 80
06 мај 14:09 ,

Se izdava stan vo centar pogoden za mladi bracni parovi

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
11 апр. 13:30 ,

Izdavam nov stan vo naselba park

Број на соби: 3
Површина: 80
02 мар. 14:22 ,

Se izdava stan vo noviot centar na gradot

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
12 фев. 13:02 ,

Stan od 100m2 vo Kavadarci

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
12 дек. 10:57 ,

Продажба на станови Кавадарци

700 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 100
28 септ. 05:55 ,

Izdavam stan vo Kavadarci

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
27 септ. 23:35 ,

MERTER...se izdava celosno nov opremen stan!!!

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
16 септ. 00:07 ,

Se izdava stan vo Kavadarci

1 МКД / месечно

Број на соби: 5
Површина: 100
11 септ. 14:34 ,

Stanben i deloven prostor

40 000 ЕУР

Број на соби: 5
01 септ. 22:56 ,

dvosoben stan

Број на соби: 2
11 мај 18:41 ,

Stan vo Kavadarci

55 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
29 мар. 16:26 ,

Se izdava stan vo Kavadarci

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
11 мар. 17:02 ,

Se izdava

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
03 јан. 18:06 ,

Se izdava stan od 68m2

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
25 ноем. 16:02 ,

Se iznajmuva stan vo Kavadarci

Број на соби: 3
Површина: 80
19 ноем. 10:52 ,

STAN ZA KRATOK ILI PODOLG PRESTOJ

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
07 ноем. 03:00 ,

Stan vo Kavadarci

Број на соби: 4
Површина: 100

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Станови | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации