Македонски | Shqip | English |

Кавадарци | Живеалишта | Станови

Вчера 17:38
Линк
,

Stan 78 m2 vo Kavadarci

40 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3,5

Вчера 17:38 ,

Stan 78 m2 vo Kavadarci

40 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3,5
28 мај 19:56 ,

Se izdava stan

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
15 мај 18:16 ,

Se prodava renoviran stan

59 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
11 мај 18:41 ,

Stan vo Kavadarci

55 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
11 мај 17:33 ,

Se izdava kompletno namesten stan na zelen pazar.

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
05 мај 19:29 ,

Stan vo strog centar Kavadarci

44 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
29 мар. 16:26 ,

Se izdava stan vo Kavadarci

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
11 мар. 17:02 ,

Se izdava

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
04 фев. 20:51 ,

Se izdava stan za kratok prestoj

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
03 јан. 18:06 ,

Se izdava stan od 68m2

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
25 ноем. 16:02 ,

Se iznajmuva stan vo Kavadarci

Број на соби: 3
Површина: 80
23 ноем. 17:08 ,

Se izdava stan vo gradski park Kavadarci

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
19 ноем. 10:52 ,

STAN ZA KRATOK ILI PODOLG PRESTOJ

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
07 ноем. 03:00 ,

Stan vo Kavadarci

Број на соби: 4
Површина: 100
27 септ. 20:20 ,

Se izdava namesten stan nad Roma caffe

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 70
19 септ. 23:57 ,

Se izdava trosoben stan vo Kavadarci

Број на соби: 3
Површина: 70
16 септ. 20:25 ,

SE IZDAVA STAN

Број на соби: 2,5
29 авг. 23:57 ,

Se izdava stan

Број на соби: 2
31 јул. 17:25 ,

Stan vo Kavadarci

Број на соби: 4
30 јул. 15:45 ,

Se izdava namesten stan

Број на соби: 2
28 јул. 11:48 ,

SE IZNAJMUVA STAN 50M + 45M TERASA CENTAR

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 50
22 јул. 16:33 ,

Stan vo centar na Kavadarci

38 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
18 јул. 14:49 ,

Se izdava stan

Број на соби: 3
Површина: 80
08 јул. 18:37 ,

Se izdava ednosoben stan

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
19 јун. 23:34 ,

Stan vo centarot na Kavadarci

Број на соби: 3
Површина: 70
03 јун. 20:31 ,

Se izdava stan

Број на соби: 3,5
03 јун. 08:46 ,

Se izdava stan vo Kavadarci

Број на соби: 4
Површина: 100
Кон почеток