Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Кочани

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Кочани , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Станови | Кочани или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 јул. 14:49 ,

Stan vo Centar 62.5m2

28 000 ЕУР

Број на соби: 2
23 јул. 23:03 ,

Stan vo centar zgradata na Borovo 45m2

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
18 јул. 23:47 ,

Renoviran stan vo Kocani od 73m2

600 ЕУР

Број на соби: 2,5
15 јун. 08:46 ,

Stan od 62m2 vo Kocani

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
27 мај 12:08 ,

PRODAVAM STAN

Број на соби: 2,5
Површина: 40
27 мај 00:49 ,

Se izdava namesten stan za podolg vremeski period

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
28 апр. 16:32 ,

Stan vo centarot na Kocani

Број на соби: 5
Површина: 150
26 апр. 23:33 ,

Се продава стан во Кочани

25 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
28 мар. 23:26 ,

Prodavam stan, nova gradba vo Kocani

400 000 МКД

Број на соби: 2,5
21 мар. 18:36 ,

Се продава стан

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
09 мар. 00:23 ,

Se prodava stan vo trgovski centar

Број на соби: 4
Површина: 60
23 ноем. 14:51 ,

SE IZDAVA STAN

Број на соби: 3
01 ноем. 21:38 ,

Продавам стан

21 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
13 окт. 20:26 ,

Roza Petrova

Број на соби: 3
13 окт. 20:26 ,

Roza Petrova 108

Број на соби: 3
21 авг. 00:19 ,

Se prodava stan.

Број на соби: 3
06 јун. 16:13 ,

Se izdava dvosoben stan vo kocani

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
07 мар. 23:07 ,

Se izdava stan od 70m2

Број на соби: 3
Површина: 70
28 септ. 01:01 ,

Se izdava stan itno

Број на соби: 3
Површина: 80
06 авг. 16:03 ,

Stan vo Kocani

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
06 авг. 01:22 ,

Polu-namesten renoviran stan 60m2

44 900 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
26 јул. 01:38 ,

Stan od 80m2

Број на соби: 3
Површина: 80
25 јул. 13:32 ,

Stan od 80m2 vo Kocani

Број на соби: 4
Површина: 80
21 јул. 18:14 ,

Stan od 64m2 vo Kocani

32 500 ЕУР

Број на соби: 3
24 апр. 00:20 ,

Stan vo noviot Trgovski Blok B

70 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Станови | Кочани не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации