Македонски | Shqip | English |
Денес 09:49 Станови , Кочани

Stan vo centarot Na Kocani renoviran i namesten

58 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 80
03 дек. 15:34
Линк
Станови , Кочани

Stan del od kuka vo Centar

58 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
02 дек. 21:27 Станови , Кочани

Se izdava dvosoben stan

5 500 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40
13 ноем. 16:10 Станови , Кочани

Stan od 70 m2 vo Kocani

28 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
28 септ. 01:01 Станови , Кочани

Se izdava stan itno

Број на соби: 3
Површина: 80
06 авг. 16:03 Станови , Кочани

Stan vo Kocani

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
06 авг. 01:22 Станови , Кочани

Polu-namesten renoviran stan 60m2

44 900 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
26 јул. 01:38 Станови , Кочани

Stan od 80m2

Број на соби: 3
Површина: 80
25 јул. 13:32 Станови , Кочани

Stan od 80m2 vo Kocani

Број на соби: 4
Површина: 80
21 јул. 18:14 Станови , Кочани

Stan od 64m2 vo Kocani

32 500 ЕУР

Број на соби: 3
26 јун. 17:22 Станови , Кочани

Stan vo STRISANI Kocani

47 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
22 јун. 19:21 Станови , Кочани

Se izdava sprat od kuka vo Kocani

Број на соби: 4
Површина: 150
10 мај 00:43 Станови , Кочани

Se izdava stan vo Kocani

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
24 апр. 00:20 Станови , Кочани

Stan vo noviot Trgovski Blok B

70 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
22 мар. 19:37 Станови , Кочани

Garsonjera nad katasterot

Број на соби: 1
16 фев. 13:54 Станови , Кочани

Se izdava stan vo Kocani

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
13 фев. 12:31 Станови , Кочани

Stan vo STRISANI

47 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
29 окт. 10:08 Станови , Кочани

Se iznajmuva stan vo Kocani

Број на соби: 2
Површина: 60
16 окт. 17:14 Станови , Кочани

Betonska zgrada

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
31 јул. 09:32 Станови , Кочани

Preubav stan od 48m2 vo Kocani

Број на соби: 2
16 јун. 14:30 Станови , Кочани

Se izdava stan vo trgovski centar

Број на соби: 1
13 јун. 15:17 Станови , Кочани

Stan od 60m2 vo Kocani

Број на соби: 2
Површина: 60
28 апр. 13:28 Станови , Кочани

Stan vo Kocani

Број на соби: 3
13 апр. 14:34 Станови , Кочани

Se iznajmuva stan od 70m2 vo Kocani

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
11 апр. 12:20 Станови , Кочани

Stan 1,5soben vo Kocani

19 500 ЕУР

Број на соби: 1,5
Кон почеток