Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Izdava,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Izdava | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 фев. 20:52 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo Ohrid

Број на соби: 2
22 фев. 13:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

MESECNO SE IZDAVA - DO JUNI

180 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
21 фев. 15:47 Станови  ·  Охрид

Se izdava namesten stan za kratok prestoj vo Ohrid

Број на соби: 1,5
13 фев. 14:04 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan za turisti vo Ohrid

Број на соби: 3
13 фев. 14:02 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo Centar do Ohridska banka za turisti

Број на соби: 2
12 фев. 19:52 Станови  ·  Охрид

Se izdava dolgorocno garsonjera do hotel Belvedere

Број на соби: 1,5
08 фев. 23:09 Станови  ·  Охрид

Apartmani Ohrid

Број на соби: 2
02 фев. 11:19 Станови  ·  Охрид

Apartman so pogled na Ohridsko Ezero i stariot grad

Број на соби: 2,5
01 фев. 14:11 Станови  ·  Охрид

Se izdava garsonjera

Број на соби: 1
30 јан. 14:26 Станови  ·  Охрид

Turisticki apartmani

Број на соби: 1
30 јан. 14:20 Станови  ·  Охрид

Turisticki apartmani

Број на соби: 1
24 јан. 09:12 Станови  ·  Охрид

Apartman vo strog centar Ohrid

Број на соби: 2,5
02 јан. 21:59 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan za turisti vo Ohrid

600 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
07 дек. 14:35 Станови  ·  Охрид

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAROT NA OHRID

Број на соби: 3
26 ноем. 12:54 Станови  ·  Охрид

Se izdava kompletno opremen dvosoben stan

Број на соби: 2
16 ноем. 16:03 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo Ohrid

Број на соби: 3
15 ноем. 17:30 Станови  ·  Охрид

Se izdava apartman so pogled na ezero vo Ohrid

Број на соби: 2,5
12 ноем. 17:33 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo Ohrid za kratok prestoj

Број на соби: 2
10 ноем. 20:09 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 70
10 ноем. 09:44 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo Ohrid

Број на соби: 3
03 ноем. 11:25 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
30 окт. 10:05 Станови  ·  Охрид

Se izdava renoviran stan

4 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
11 окт. 00:15 Станови  ·  Охрид

Namesten stan vo Ohrid

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
05 окт. 14:36 Станови  ·  Охрид

Se izdava ednosoben stan vo Ohrid

6 500 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
30 септ. 10:38 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo strog centar

300 ЕУР

Број на соби: 2
22 септ. 19:43 Станови  ·  Охрид

Apartman Simona Centar kaj Ohridska banka studenti, podolg p

Број на соби: 2
22 септ. 01:19 Станови  ·  Охрид

Se izdava komplet namesten stan

Број на соби: 3
Површина: 70
21 септ. 11:56 Станови  ·  Охрид

Apartman MIA

Број на соби: 1
Површина: 30
18 септ. 15:38 Станови  ·  Охрид

Se izdava namesten dvosoben stan

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
09 септ. 15:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Se izdava namesten stan vo Ohrid !

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
07 септ. 12:55 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan od 70m2 vo Ohrid strog centar

Број на соби: 2
Површина: 70
07 септ. 08:13 Станови  ·  Охрид

Apartman Vera vo strog Centar

Број на соби: 3
Површина: 50
06 септ. 16:36 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan preku godina

Број на соби: 2
30 авг. 08:28 Станови  ·  Охрид

SE IZDAVA STAN VO STROG CENTAR

Број на соби: 1
29 авг. 15:32 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo strog centar na Ohrid

Број на соби: 1
23 авг. 23:43 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan apartman vo Ohrid

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 3,5
21 авг. 13:15 Станови  ·  Охрид

Stan na ul Partizanska do fakultet za turizam

Број на соби: 2
Површина: 50
20 авг. 16:18 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo strog centar so parking

Број на соби: 2
Површина: 50
20 авг. 15:01 Станови  ·  Охрид

Apartman vo Centar Ohrid za 2 lica ��

1 500 МКД / дневно

Број на соби: 1
19 авг. 12:23 Станови  ·  Охрид

Apartman od 60m2 vo Lagadin

Број на соби: 2,5
Површина: 60
18 авг. 21:57 Станови  ·  Охрид

Se izdava komplet namesten stan vo Ohrid

Број на соби: 3
Површина: 70
15 авг. 22:04 Станови  ·  Охрид

SLOBODNO OD UTRE

Број на соби: 4
12 авг. 10:03 Станови  ·  Охрид

Se izdava apartman

Број на соби: 3
10 авг. 23:34 Станови  ·  Охрид

Se izdava

Број на соби: 2
05 авг. 14:29 Станови  ·  Охрид

Apartman ,,Simona" vo Centar kaj Ohridska banka

Број на соби: 2
03 авг. 21:43 Станови  ·  Охрид

Se izdava studio vo ohrid

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Izdava | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации